Znamy kolejne polskie miasto ze sklepem sieci Primark

2020.01.21

Irlandzka sieć sklepów odzieżowych, która jest obecna w 12 krajach i posiada 367 sklepów, zapowiedziała kolejne miasto w Polsce, w którym otwarty zostanie jej sklep.

W lipcu 2019 roku sieć Primark poinformowała, że swój pierwszy sklep w Polsce otworzy w Galerii Młociny w Warszawie, gdzie zajmą 3 660 mkw. na dwóch piętrach. Otwarcie nastąpić ma wiosną br.

Teraz irlandzka sieć zapowiedziała, że swój kolejny sklep w Polsce otworzy w Poznaniu - poinformował portal Business Insider Polska. Pod Poznaniem, w Swarzędzu, znajduje się także siedziba firmy w Polsce.

Primark to firma założona w Dublinie w 1969 roku, która w swojej ofercie posiada kolekcje mody damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu.

Nie wiadomo jeszcze, w której poznańskiej galerii otwarty zostanie sklep sieci Primark. Spekuluje się, że może chodzić o Posnanię, w której na płachcie zakrywającej przestrzeń po zamkniętym sklepie Forever21 widnieje napis "najbardziej wyczekiwana marka w Polsce".

Irlandzka sieć odzieżowa w tym roku zadebiutuje również w Czechach, a dwa lata później otworzy pierwszy sklep na Słowacji.

Źródło: Business Insider Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.