Jest data otwarcia pierwszego sklepu Primark w Polsce


2020.08.04
Autor: Urbanity.pl
Znamy już dokładną datę otwarcia pierwszego sklepu międzynarodowe marki odzieżowej Primark w Polsce. Jeszcze w tym miesiącu będzie można zrobić pierwsze zakupy w centrum handlowym Galeria Młociny.

W czwartek 20 sierpnia o godzinie 10 nastąpi oficjalne otwarcie pierwszego sklepu sieci Primark w Polsce. W centrum handlowym Młociny na na dwóch piętrach o powierzchni 3 660 mkw. otwarty zostanie warszawski sklep tej międzynarodowej marki odzieżowej.

Primark w Polsce oferował będzie kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu. W warszawski sklepie pracowało będzie 250 osób, a projekt i układ salonu powstał w oparciu o najnowszy, nowoczesny koncept sklepów Primark.

W salonie na klientów czekało będzie 30 kas oraz m.in. dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Otwarcie sklepu Primark nastąpi 20 sierpnia o godzinie 10:00. Na klientów czekało będzie wiele atrakcji oraz promocji.

Galeria Młociny zlokalizowane jest na działce przy Zgrupowania AK "Kampinos" 15.

Na początku tego roku informowaliśmy również, że irlandzka sieć sklepów odzieżowych Primark otworzy również swój sklep w Poznaniu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.