Posnania kolejną galerią w Polsce, gdzie otwarty zostanie sklep Primark


2020.02.06
Autor: Urbanity.pl
Wiosną tego orku otwarty zostanie pierwszy w Polsce sklep międzynarodowej marki odzieżowej Primark. Kolejną polską lokalizacją irlandzkiej firmy będzie Poznań, a dokładnie Galeria Posnania.

Primark otworzy w 2021 roku swój drug sklep w Polsce. Galeria Posnania będzie kolejną lokalizacją w Polsce, gdzie będzie można zrobić zakupy w znanej irlandzkiej marce odzieżowej.

Sklep sieci Primark w Poznaniu będzie miał 3 500 metrów kwadratowych powierzchni, rozlokowanej na dwóch piętrach Galerii Posnania. Oferta lokalu będzie zgodna z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę oraz wyposażenie domu. Dodatkowo w sklepie pojawią się produkty wykonane z materiałów zrównoważonych, organicznych oraz pochodzących z recyklingu.

Komentując otwarcie nowego sklepu, Maciej Podwojski, Sales and Operations Manager w Primark Polska powiedział: „Bardzo cieszymy się, że nasz drugi sklep w Polsce zostanie otwarty w Posnanii – najważniejszym w Wielkopolsce centrum zakupów i lifestylu. Widzimy ekscytację, jaką już teraz wzbudza otwarcie naszego pierwszego sklepu w Polsce. Z niecierpliwością czekamy, by już wkrótce oferować niezwykłe zakupowe doświadczenia klientom z regionu Mazowsza oraz Wielkopolski”.

Posnania to galeria handlowa firmy Apsys, która wybudowana została w 2016 roku. Centrum handlowe oferuje 100 000 mkw. powierzchni najmu, na której funkcjonuje 300 sklepów, w tym restauracje, kawiarnie, multiplex, klub bilardowy, kręgielnia, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

Pierwszy sklep sieci Primark w Polsce otwarty zostanie w warszawskiej Galerii Młociny. Oficjalna inauguracja sklepu zaplanowana została na wiosnę tego roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.