Inwestycje w Poznaniu

Forum

 • Błąd Gość
  Andersia Silver będzie mieć 117 metrów.
 • mat Gość
  niestety nieprawdopodobne by wybudowali
 • ba Gość
  Dla kogo oni to budują ? W tym roku ok.40 % mniej ludzi w porównaniu do zeszłego będzie mogło wziąć kredyt w banku.Tyle pustych kamienic stoi a wystarczyło by je wyremontować i w miarę tanie mieszkanie gotowe.
 • ChceWaszHajs Gość
  Monotonne, o minimalistycznej czyli infantylnej architekturze bloki o wyraźnym, ograniczonym, siermiężnym stylu państwa E. i S. Sipińskich jakimi od 30-u roków zaśmiecane jest przez Atanera secesyjne śródmieście, różowego i tęczowego (od ponad 1/4 wieku) Poznania.
  Te bloki przy ul. Towarowej w historyczny ścisłym centrum pasują jak ..." świni krawat"... w sąsiedztwie neoromańskich : Dyrekcji Poczty i Zamku Cesarskiego oraz neorenesansowych gmachów : UAM, Auli Uniwersyteckiej i Uniwersytetu Muzycznego.
  p. Rychu Sz. tzw. deweloper od zawsze miał dobre układy "na mieście" zarówno za czasów masona p. Wojtka Szcz. Kaczmarka, później p. Rycha Grobelnego (vel fryzjera) jak i obecnie za rządów lewaka, miłośnika zboków p. Jaśka Jaśkowiaka.
  Poznań miasto tęczowych doznań!!!
 • ChceWaszHajs Gość
  ....cd.... przepraszam.... ale co oczywista komentarz dotyczy biurowca Sliver Tower, jako że zasugerowałem się bredniami "experta" p. P. Borowskiego któren nadaje o Andersji Tower, przecie biurowiec ten został postawiony grubo ponad 10-ć roków temu!!!

  A omawiany, budowlany niewypał zowie się Silver Tower czyli Srebrna Wieża, ale kto by z eleganckich postępackich europejczyków zniżyłby się do plebejskiej nazwy w języku którym posługuje się ciemnogród, jako że kołtunerii jasnogrodu to nie wypada ....
 • rocky Gość
  Skandal, bloki rodem z PRLu w takim miejscu :((
 • ChceWaszHajs Gość
  Bloki na zadupiu jak za poprzedniej komuny, monotonne budy podobne jak te stawiane ponad 50 roków temu na Piątkowie, Winogradach, Ratajach, doskonale wpisują się w klimat blokowisk, stawianych po taniości.
  Poznań miasto tęczowych doznań !!!
  Podobnymi blokami na dziesiątki lat zaśmiecany jest nasz nieszczęśliwy kraj od Bałtyku po Tatry i od Szkopów po UPAinę !
  Patodeweloperzy tną koszty, ściany oklejone kultowym styropianem i tynki akryl w promo bialy lub grafit.
  Co gwarantuje zysk na poziomie minimum 30 proc. !!!

zobacz więcej...