Inwestycje w Poznaniu

Forum

 • Przejezdność Gość
  Etap III przypomina polskie drogi ekspresowe. Oddany z opóźnieniem z dużą liczbą niedoróbek, które będą poprawiane przez dwa lata w ślamazarnym tempie. Niektóre rzeczy jak plac zabaw przypominają MOPy budowane rok po oddaniu drogi do użytku. Cena rynkowa a wykończenie i obsługa jak u pewnego dewelopera lubiącego stawiać osiedla w Czapurach.
 • RLee
  RLee Użytkownik
  W Anderji miejsca jest dużo sporo pustostanów na piętrach mają
 • ab Gość
  100 mieszkań jeszcze wolnych w etapie IV - mam nadzieję, że tak zostanie długo i ludzie nie dadzą się oszukać jak lokatorzy etapu III.
  Proszę pamiętać - zanim kupisz mieszkanie w etapie IV przyjdź, zobacz, wejdź do hali garażowej, jedz na inne osiedla (nowe) i porównaj i zdecyduj...
 • Rzzzz Gość
  Chciałbym, żeby było w Polsce wiecej tych"obskurnych kamoenic" jakie są w Poznaniu
 • Rob Gość
  Już zmienili wizualizację. Pierwsza wizualizacja najlepsza. Reszta to kicz, również w kwestii obniżenia wysokości najwyższego budynku w Poznaniu. Szkoda po raz kolejny. Duża strata..
 • Adam Gość
  Najważniejszym (i jedynym bezdyskusyjnym) wyznacznikiem "kamieniczności" jest to, że budynek stoi w pierzei. Ten budynek niewątpliwie stoi w pierzei. Może inaczej - dlaczego Pani uważa, że nie jest kamienicą? Bo jest "za wysoki"?

  Jakby Pani sobie wyobrażała to "nawiązywanie do znajdujących się obok secesyjnych budynków" (pytam szczerze, nie złośliwie)?
 • mario Gość
  @Mieszkaniec z 2019-11-04 20:41:37: "Kupiłem mieszkanie w maju tego roku, inwestor zapewniał mnie że mieszkania będą do odbioru we wrześniu/ max w październiku. Dzisiaj usłyszałem już termin na koniec marca 2020". A jakie masz zapisy w umowie deweloperskiej (tą mieć musisz, skoro kupiłeś tam mieszkanie)? Że odbiory (techniczne) do końca roku, a odbiór przez Ciebie po max 90 dniach, więc do końca marca - czyż nie? Więc po co siejesz zamęt, że "Wciskają kłamstwa przy zakupie byle sprzedać"? Z terminów się wywiążą

zobacz więcej...