Inwestycje wielkopolskie

Forum

 • RLee
  RLee Użytkownik
  Wszystko pięknie ładnie ale wątpię ze w grudniu wystarują w górę nadzieje jest ze w listopadzie wystartują jeśli nie to na bank nie w tym roku jeśli w ogóle wystartują - a tak się chwalili ze juz startują zapomnieli dodać kiedy i w turym roku .
 • Gość Gość
  Dobrze byłoby zostawić trochę zielonych uporządkowanych terenów. Istnieje obawa że zostaną one doszczętnie usunięte pod przyszłe apartamentowce. Same szpalery z drzewek nie stanowią atrakcji i komfortu dla dobrego samopoczucia. Zastanawiający jest (w projekcie) dla tego terenu brak parkingu samochodowego dla osób z poza osiedla a przyjeżdżających chociażby w odwiedziny. Przy samej Uni Lubelskiej nie ma możliwości parkowania.

 • mariusz Gość
  Dostałem maila z ofertą nowego etapu i na stronie prezentowana mapa lokalizacji mnie rozbawiła. Mianowicie punkt : Park Miejski. Obecnie w całości w budowie :D warto jednak się przed zakupem wybrać i zobaczyć jaki tam potworek urbanistyczny powstaje.
 • Adam Gość
  Bez urazy Panie pan toti, ale wypowiadasz się na tematy, których nie masz zielonego pojęcia.

  PS: Polecam pisać palcami. Łokcie radzę oszczędzać.
 • Dgani Gość
  Zwróćcie uwagę na wysokie i niebezpieczne schody ??!!! trochę sobie nie wyobrażam wchodzenie po nich każdego dnia
 • Poznaniak Gość
  Ciężko nazwać wieżowcem budynek o wysokości 55m czy nawet 66 metrów. To już prl-owskie bloki z wielkiej płyty na ratajach czy piątkowie są wyższe. Szkoda działki, bo prosiło się o fajną dominantę w tym miejscu w wysokości przynajmniej Silvera. Nadzieja w Silver Tower i być może powstanie wieżowiec 115m. na rogu Niepodległości/Powstańców Wlkp. Mimo to marzyłem żeby Poznań przebił barierę tych 200m. Niestety przyczyną jest lotnisko Ławica. Coraz bardziej rozsądnym wydaje się przekształcenie Krzesin na lotnisko cywilne i wybudowanie tam terminala przy stacji kolejowej Poznań-Krzesiny, z której można dojechać w 8min. na Poznań Główny.

zobacz więcej...