Inwestycje wielkopolskie

Forum

 • Przyszli_mieszkańcy Gość
  Inwestycja Zalasewo Park nie jest jeszcze gotowa, chciaż pierwotnie termin zakończenia bydowy był ustalony na grudzień 2017, a następnie na czerwiec 2018. Na dzień dzisiejszy, czyli druga połowa sierpnia, budynek nie nadaje się do zamieszkania, oraz nie jest ukończony.

  Po drodze pojawiły się problemy; najpierw z wybudowaniem przełącza energetycznego, a teraz wodno-kanalizacyjnego. Przy dobrych wiatrach, w co mało kto wierzy - własność przyszłym lokatorom zastanie przekazane dopiero ok października 2018r., gdyż deweloper skorzystał z dodatkowych 4 mies. zgodnie z Ustawą Deweloperską.

  Budynek nie został wykończony do końca maja, więc kwestie przyłączy to tylko jeden z wielu powodów. Na budowie jest garstka pracowników, dlatego trwa ona już 2 lata.

  Odbiór lokalu również ma opóźnienia, miał odbyć się najpierw w połowie kwietnia, ale finalnie odbył się w pierwszej połowie czerwca (bez zgody na użytkowanie budunku). Większość z Nas odebrało lokal bez przyłącza wod-kan, by już wykańczać mieszkanie. Prace z budową przyłącza jeszcze prawdopodobnie nie ruszyły (maszyny stoją na pobojowisku, a materiały leżą), choć miały miesiąc temu..

  Kontakt z Deweloperem jest tragiczny, od czasu wyjścia na jaw problemów (ok kwietnia) ciężko doprosić sie o szczegółowe informację co jest powodem problemów, na maile Panowie odpowiadają ze sporym późnieniem, nie infomruja na bierząco o postepie prac, tylko podają co rusz to nowe, dalsze daty odbioru.
  Tragedia dla wieru rodzin które miały swoje plany zwiazane z tą Inwestycją.
 • Gościu Gość
  Nuda, nuda, nuda...,
  ale jakoś mnie to nie dziwi.
  Juroszek z atalu i wszystko jasne -
  znowu buduje piękne slumsy.
 • info Gość
  Lada dzień ma ruszyć budowa.
 • Darek Gość
  No bo do tej pory to były prace przygotowawcze. Dopiero teraz plac budowy przejmuje GW.
 • AUTOR Gość
  czezko będzie im zabudować cały plac być moze bedzie trwało im to wiecznie lub co najwyzej wybudują małe klocki
 • hoc kloc Gość
  Obaj nie macie racji Nowy budynek świetnie wkomponowuje się w tkankę miejską , a stary został świetnie zrewitalizowany i jest piękny mimo tych okropnych lat
 • info Gość
  W IV kw.2018 ma się rozpocząć budowa 5 kondygnacyjnego bloku mieszkalnego Bułgarska 57.Inwestor Vastbouw.

zobacz więcej...