Inwestycje wielkopolskie

Forum

 • Maja Gość
  Noto powstał już fajny apartamentowiec.Kiedy odbiór kto wie?
 • ChceWaszHajs Gość
  OSTRZEGAM!!! TEN KOMENTARZ CENZOR USUNIE W CIĄGU KILKU GODZIN!!!
  Poznań miasto tęczowych doznań! Skutki rządów lewicy zawsze są opłakane, gdyż państwa i miasta popadają w ruinę.
  Suweren szczególnie w Poznaniu tresowany przez media, tak ma nasr... we łbach, że jak masochista wybiera zawsze gorsze zło.
  Czego przykładem jest wybór w pierwszej turze 72% poparcia (na drugą kadencję) lewaka jacka jaśkowiaka ze stajni PO - obozu zdrady i zaprzaństwa czyli Volksdeutche Partei.
  Tenże lewak ma wielkie, niekwestionowane osiągnięcia w skutecznym degenerowaniu Poznania, z centrum wszyscy uciekają za miasto, pozostali tylko emeryci i menele!!!
  Miłośnik tęczowych, bezmyślnie małpuje pomysły lewaków z Eurokołchozu i wszędzie wali buspasy, ścieżki rowerowe, jednokierunkowe ringi i zwęża ulice, czym spowodował gigantyczne korki!
  Kolejnym osiągnięciem tęczowego lewaka i jego ekipy jest "wiecznie" rozgrzebane miasto, przebudowa ronda Rataje (dołożenie po jednym pasie ruchu) trwało dwa roki!!!
  Ale to jest nic wobec WIEKOPOMNEGO OSIĄGNIĘCIA - REMONTU KAWAŁKA ULIC tj; wymiany szyn, rozjazdów i uzbrojenia pod ziemią w ul. Podgórnej i Al. Marcinkowskiego NA ODCINKU 200 Metrów KTÓRA TRWA JUŻ OKOŁO DWA ROKI!!!
  To PARTACTWO JEST ZASŁUGĄ I OSIĄGNIĘCIEM MIEJSKIEJ SPÓŁKI pt. TORMEL!!!!!
  Podobne niekwestionowane osiągnięcia mają ekipy tęczowych lewaków (z PO-obozu zdrady i zaprzaństwa) które od ponad 30-u roków okopały się w pozostałych miastach np. Wrocku, Łodzi, stolycy, 3Mieście , Krakowie nie mówiąc o mniejszych mieścinach. Wszędzie gigantyczne korki skutkiem bezmyślnego, kretyńskiego zakładania : ścieżek rowerowych, buspasów, zwężania ulic.
  Paradoksem jest to że gdyby w tych wszystkich miastach (w których tubylcy umiłowali przy korytach lewactwo z obozu zdrady i zaprzaństwa- PO), zastąpić narodowo-socjalistyczną lewicą pobożną z PiS z przystawkami (humorystycznie chyba tylko "dla jaj" nazwanej prawicą) to nic na lepsze nie zmieniłoby się. Ponieważ narodowi socjaliści z PiS (z przystawkami) polubili : biurokrację, spółki, synekury i ręczne zarządzanie gospodarką!!
 • Min Gość
  Odległość wznoszonych budynków od pobliskich kamienic secesyjnych jest przerażająco mała. Znikają one z pola widzenia.
 • marek Gość
  Nie tak tanio! Błagam! Tylko 10,5 tys. za metr?

  Atal Warta Towers rok temu 7k/m2
  Spravia Przy unii - 7,5k/m2
  Starołęcka dolina - 6k/m2
  Unii Lubelskie 4,8k/m2

  Kredyt w tym roku zniknie to ciekawe kto to kupi?
 • mark Gość
  Nie tak tanio! Błagam! Tylko 10,5 tys. za metr?

  Atal Warta Towers rok temu 7k/m2
  Spravia Przy unii - 7,5k/m2
  Starołęcka dolina - 6k/m2
  Unii Lubelskie 4,8k/m2

  Kredyt w tym roku zniknie to ciekawe kto to kupi?
 • mat Gość
  to te budynki będą stały na biedronce ?
 • kot Gość
  Piękna zewnątrz piękna wewnątrz

zobacz więcej...