Inwestycje poznański

Forum

 • Paweł M Gość
  O tym że Kleszczewo może nie zachęcać do mieszkania może napisać tylko ktoś kto tutaj nie mieszka...mam już zaklepane jedne z mieszkań, chętnie pogawędzę z osobami które juz też są zdecydowane - w końcu będziemy sąsiadami :)
 • Marek Gość
  Hamówa,kase wpłaciłem i kolejny raz termin przełożyli już nawet nie dzwonie bo ostatnio kobieta się w trakcie rozmowy rozłączyła,zalewają na maksa.Nie polecam
 • Maria Gość
  osiedle Poznanskie to porazka klitki lazienki nadaja sie na kibel tylko zadnej priwatnosci zagladanie sobie do okien smrud z garazy wyjezdzajacych aut halas.
 • zawiedziony Gość
  Szczerze mówiąc zgadzam się co do dużej krytyki tego dewelopera. Podejście do klienta przed zapłatą ok. po zapłacie mają Ciebie w dupie, pracują tam osoby ladnie mówiące i tyle, są mega niekompetente a sam kierownik , którego nazwiska jeszcze nie podam to coś żałosnego. Osoba wręcz florystyczna, nie szczera, niekreatywna, nie potrafiaca obsługiwać nawet telefonu, jedną sprawę załatwia trzy miesiące i ciągle nic nie wie, lekceważy każdego klienta który kupił tam mieszkanie, ciągle znudzony, nie umiejacy czytać. Uwagą również na Panią M. Po zapłacie całej kwoty ulatnia się. Developer Chronos już był w TVN czyli są znani. Ogólnie samo miejsce i mieszkanie nie jest źle lecz ludzie tam pracujący to porażka. Banda partaczy, kłamców, itd.
 • Bl Gość
  Ulica Poznańska w Skórzewie już jest teraz zakorkowana. Kolejne mieszkania bloki bez wytyczenia innych ulic dojazdowych pogorszą sytuację.

zobacz więcej...