Inwestycje poznański

Forum

 • Mieszkaniec Gość
  Jestem właścicielem domu na Osiedlu Kolorowym w Komornikach od Gravis Developer- lepiej wszystko sprawdzić ( u nas zawalił się murek pomiędzy domami) na szczęście nie było tam dzieci ani zwierząt i nikt nie ucierpiał). Na wszystko brać faktury, i pilnować terminów. Deweloper nie wywiązuje się z terminów. Zainteresowanych kupnem domów w Rosnówku zapraszamy na Osiedle Kolorowe- pół roku po oddaniu domów nadal nie są wykończone. Pani Koordynatorka- żenada! Może gdyby deweloper zainwestował w profesjonalną kadrę koordynującą byłoby lepiej..,
 • Filotet Gość
  i co z nią?
 • bolo Gość
  tylko o rondach na dojazdach zapomnieli :(
 • leszek Gość
  zobaczcie ile juz czeka blok nr 8 na oddanie czekaja az skoncza blok nr 12 zeby razem oddac 8 10 12
  co za partactwodzisiaj tj 20 05 2021 jade zobaczyc czy sa jakies postepy ,moze do grudnia oddadzaa mieli oddac do 21 grudnia ,ale 2020 rw umowach sie zabezpieczyli ze nie odpowiadaja za dotrzymanie trminu bo by na odszkodowania nie zarobili .
 • Ja Gość
  Czy ktoś się orientuję jaka zostanie zachowana odległość od domów na Lesnym? W pierwszej linii od pola?
 • Marek Gość
  Deweloper nierzetelny. Jest maj 2021, oddane są wszystkie lokale (przełom 2019/2020) ale wciąż nieuregulowana jest sprawa ścieków, które mimo zainstalowanej przepompowni ścieków wywożone są poprzez wóz asenizacyjny. Oczywiście jest to rozwiązanie 2-krotnie droższe.
  Co pytanie do dewelopera o termin rozwiązania tego palącego problemu to słyszymy inną odpowiedź.
  Od wielu miesięcy deweloper przeciąga temat zaprojektowania komory pomiarowej (wymaganej przez Aquanet). Czyli zaprojektowanie zwykłej studzienki z kręgów z przepływomierzem i armaturą odcinającą przekracza czyjeś możliwości.
  Ciśnie się na usta: niechęć czy celowe działanie?

  Generalnie nikt nic nie wie a kasa z kieszeni mieszkańców leci.

  Była Kruszewnia (tam też uruchomienie przepompowni trwało ruski rok), jest Harmonia w Zalasewie. Ciekawe jak sprawy się mają na innych osiedlach budowanych przez Chronos.
 • mmm Gość
  gggg bbbb oooo

zobacz więcej...