Inwestycje poznański

Forum

 • gosc Gość
  a wiadomo dlaczego budowa została przerwana?
 • Sąsiad Gość
  I czy odbiór przebiegł bez problemów ? Zaczynacie remont z prądem od dewelopera ? :)
 • Mati Gość
  Wiem że teraz spółka Osiedle Poznańskie budują mieszkania w dorbych cenach do wykończenia :)
 • Magdalena Pleśmakiewicz Gość
  Ta Galeria była budowana w 2011 roku. Czyli 8 lat temu. Kiedyś pamiętam. Nie było autostrady S11 , nie było sklepów , kościoła i szkoły 12 lat temu. Teraz kibice którzy tu raz na jakiś czas jadą na stadion Lecha to oni rzucają szklane butelki na jezdnię i mieszkańcom w Dąbrówce to absurdalnie przeszkadza. Nie wiem dlaczego. Ale po prostu taka jest Hołota. Pamiętam jak tu była Legia kiedyś z Policjami ja się cała trzęsłam na widok tych kiboli bo szłam akurat właśnie ze sklepu i widziałam jak oni jadą. Jestem wychowawcą klasy 3C Szkoły Podstawowej i mam 9-letniego ucznia który był teraz pierwszy raz na meczu Lecha i mówił że tutaj żadnych policji nie było. W ogóle to ja lubię chodzić do tej galerii. Lubię np. chodzić do Łyskawy po chleb albo po tort dla mojego syna jeżeli ma urodziny. Lubię też chodzić do Mroza po mięso i do Biedronki po masło z moim psem o imieniu Tobby. Lubię z nim spacerować do sklepu ale on niestety jak widzi dzieci to on je gryzie także nie polecam mojego Tobby'ego. To jest taki gryzoń że nawet w sklepie gryzie ludzi. To jest agresywny pies i nie polecam z nim się zaprzyjaźniać w żadnym wypadku.
 • Mieszkaniec przyszły Gość
  Opóźnienia w oddaniu inwestycji na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. W mieszkaniach pojawia się wilgoć budowa nie jest zakończona. Nikiel chyba już nie jest wiarygodnym deweloperem.
 • Anna Gość
  Km Building to żałosna amatorszczyzna. Nie mogą sobie poradzić z oddaniem jednego, małego bloku a co dopiero osiedla wielorodzinnego. Jest połowa października, Inwestycji Zalasewo Park ma już 10 mięs opóźnienia, drugi blok nie ruszył z budową, ludzie kupili mieszkania 1.5 roku temu i nie mogą się wprowadzić/nie mają gdzie mieszkać
 • ?? Gość
  Sprawdzajcie informacje.
  Nowe Złotniki (ul. Azaliowa) jak sama nazwa wskazuję znajdują się w Złotnikach, a nie w Suchym Lesie.

zobacz więcej...