Inwestycje poznański

Forum

 • mar Gość
  Dzień dobry,

  Zastanawiam sie nad kupnem mieszkania na osiedlu Harmonia. Termin oddania mieszkań do wrzesień 2019. Są tutaj osoby które różnież mają odebrać mieszkania w tym czasie? Jakie są dodatkowe miesieczne opłaty za mieszkanie z podaszem?
 • Tomasz Gość
  W biurze olbrzymia rotacja. Na budowie garstka ludzi. Brak kostki, brak gazu.
 • Bl Gość
  Ulica Poznańska w Skórzewie już jest teraz zakorkowana. Kolejne mieszkania bloki bez wytyczenia innych ulic dojazdowych pogorszą sytuację.
 • Mar Gość
  https://vod.tvp.pl/video/alarm,28052019,42524922

  Mniej więcej od połowy
 • mieszkaniecVille Użytkownik
  Wilgoć, wszędzie wilgoć, nowe budynki i grzyb gratis. Osiedle pływa, deweloper ma w nosie. Proszę przyjechać w deszczowy dzień i zobaczyć co sie dzieje nim się Państwo zdecydują. Szczerze i życzliwe odradzam zakup.
 • gosc Gość
  a wiadomo dlaczego budowa została przerwana?
 • Magdalena Pleśmakiewicz Gość
  Ta Galeria była budowana w 2011 roku. Czyli 8 lat temu. Kiedyś pamiętam. Nie było autostrady S11 , nie było sklepów , kościoła i szkoły 12 lat temu. Teraz kibice którzy tu raz na jakiś czas jadą na stadion Lecha to oni rzucają szklane butelki na jezdnię i mieszkańcom w Dąbrówce to absurdalnie przeszkadza. Nie wiem dlaczego. Ale po prostu taka jest Hołota. Pamiętam jak tu była Legia kiedyś z Policjami ja się cała trzęsłam na widok tych kiboli bo szłam akurat właśnie ze sklepu i widziałam jak oni jadą. Jestem wychowawcą klasy 3C Szkoły Podstawowej i mam 9-letniego ucznia który był teraz pierwszy raz na meczu Lecha i mówił że tutaj żadnych policji nie było. W ogóle to ja lubię chodzić do tej galerii. Lubię np. chodzić do Łyskawy po chleb albo po tort dla mojego syna jeżeli ma urodziny. Lubię też chodzić do Mroza po mięso i do Biedronki po masło z moim psem o imieniu Tobby. Lubię z nim spacerować do sklepu ale on niestety jak widzi dzieci to on je gryzie także nie polecam mojego Tobby'ego. To jest taki gryzoń że nawet w sklepie gryzie ludzi. To jest agresywny pies i nie polecam z nim się zaprzyjaźniać w żadnym wypadku.

zobacz więcej...