Inwestycje poznański

Forum

 • Kamil Gość
  Nazwa miasta nie zachęca do mieszkania. :) Przynajmniej latem,
 • Maria Gość
  Poraszka jedni drugim w okna zagladaja za maly odstep blokow od siebie, miniaturki lazienki,pod oknami wyjazd aut z garazy podziemnych spaliny kawalerki ciemna kuchnia lazienka
 • zawiedziony Gość
  Szczerze mówiąc zgadzam się co do dużej krytyki tego dewelopera. Podejście do klienta przed zapłatą ok. po zapłacie mają Ciebie w dupie, pracują tam osoby ladnie mówiące i tyle, są mega niekompetente a sam kierownik , którego nazwiska jeszcze nie podam to coś żałosnego. Osoba wręcz florystyczna, nie szczera, niekreatywna, nie potrafiaca obsługiwać nawet telefonu, jedną sprawę załatwia trzy miesiące i ciągle nic nie wie, lekceważy każdego klienta który kupił tam mieszkanie, ciągle znudzony, nie umiejacy czytać. Uwagą również na Panią M. Po zapłacie całej kwoty ulatnia się. Developer Chronos już był w TVN czyli są znani. Ogólnie samo miejsce i mieszkanie nie jest źle lecz ludzie tam pracujący to porażka. Banda partaczy, kłamców, itd.
 • Bl Gość
  Ulica Poznańska w Skórzewie już jest teraz zakorkowana. Kolejne mieszkania bloki bez wytyczenia innych ulic dojazdowych pogorszą sytuację.
 • Mar Gość
  https://vod.tvp.pl/video/alarm,28052019,42524922

  Mniej więcej od połowy
 • mieszkaniecVille Użytkownik
  Wilgoć, wszędzie wilgoć, nowe budynki i grzyb gratis. Osiedle pływa, deweloper ma w nosie. Proszę przyjechać w deszczowy dzień i zobaczyć co sie dzieje nim się Państwo zdecydują. Szczerze i życzliwe odradzam zakup.

zobacz więcej...