Inwestycje poznański

Forum

 • Kaja Gość
  Grudzień minął a gazu i wody dalej nie ma.Nowy terminpodany to koniec stycznia początek kładzenia rurociągu do wody. a koniec inwestycji nie wiadomo kiedy. Jestem ciekawa kiedy będzie odbiór ibudowlany Wielkanoc czy później..wdg mnie to woda powinna być już dawno alew tej firmie robi się wszystko odwrotnie.jakby mogli tony zaczęli budować od komina czyli 3pietra
 • zawiedziony Gość
  Szczerze mówiąc zgadzam się co do dużej krytyki tego dewelopera. Podejście do klienta przed zapłatą ok. po zapłacie mają Ciebie w dupie, pracują tam osoby ladnie mówiące i tyle, są mega niekompetente a sam kierownik , którego nazwiska jeszcze nie podam to coś żałosnego. Osoba wręcz florystyczna, nie szczera, niekreatywna, nie potrafiaca obsługiwać nawet telefonu, jedną sprawę załatwia trzy miesiące i ciągle nic nie wie, lekceważy każdego klienta który kupił tam mieszkanie, ciągle znudzony, nie umiejacy czytać. Uwagą również na Panią M. Po zapłacie całej kwoty ulatnia się. Developer Chronos już był w TVN czyli są znani. Ogólnie samo miejsce i mieszkanie nie jest źle lecz ludzie tam pracujący to porażka. Banda partaczy, kłamców, itd.
 • Bl Gość
  Ulica Poznańska w Skórzewie już jest teraz zakorkowana. Kolejne mieszkania bloki bez wytyczenia innych ulic dojazdowych pogorszą sytuację.
 • Mar Gość
  https://vod.tvp.pl/video/alarm,28052019,42524922

  Mniej więcej od połowy
 • mieszkaniecVille Użytkownik
  Wilgoć, wszędzie wilgoć, nowe budynki i grzyb gratis. Osiedle pływa, deweloper ma w nosie. Proszę przyjechać w deszczowy dzień i zobaczyć co sie dzieje nim się Państwo zdecydują. Szczerze i życzliwe odradzam zakup.
 • gosc Gość
  a wiadomo dlaczego budowa została przerwana?

zobacz więcej...