Inwestycje poznański

Forum

 • Pola Gość
  Dlaczego znikł napis Hampton Hilton?
 • Gość Gość
  Właśnie … o co chodzi z tymi butlami ?
 • Nooo Gość
  Dosłownie: utopione pieniądze. Najgorszemu wrogowi odradzałbym kupno lokalu w tamtym miejscu. Woda zalewa halę garażową aż do górnego poziomu gruntu, mimo że próbowano to izolować. Zimą cały ten basen zamarzł... aż strach pomyśleć, w jakim stanie mogą być fundamenty. Jedynie staw ma tam rację bytu, jak natura chciała, a tę, jak wiadomo - nie da się oszukać.
 • Karolina Szaterska Gość
  Nie polecam z uwagi na:
  - niesłowność oraz brak szacunku do klienta po podpisaniu aktu notarialnego.
  -nie usunięcie wad z protokołu zdawczo odbiorczego w ustalonym terminie
  - nie usunięcie wad, które mogą powodować wpływanie wody pod dom a co za tym idzie nieodwracalne szkody w terminie 10 miesięcy od daty protokółu zdawczo-odbiorczego
  -odwlekanie terminów napraw poprzez ciągłe prośby o zdjęcia i opis sytuacji, mimo iż reklamacja złożona była dwukrotnie u osób które przyjeżdżały na budowę, wypisywane były papiery wraz z podpisami
  -usuwanie opinii
 • Zzz Gość
  PIS obiecywalo milion mieszkań a wyszło miszkanie za milion
 • mark Gość
  Buba - z czytaniem widzę problemy deklu.
  Lokalizacja jest właściwa tylko władze lokalne powinny warunkować te inwestycję przygotowaniem infrastruktury. Nie może być tak że mieszkaniec przysłowiowych Kamionek - przez to że ktoś zbudował kilka centrów logistycznych u niego za płotem stoi w godzinnym korku wracając z Poznania bo kilkaset tirów chcę używać zjazdu, który nie jest przygotowany na taką przepustowość.
 • wanda Gość
  blok nr 8 oddali bez gazu ,ciekaw czy meda ogrzewac mieszkanie i myc sie w zimnej wodzie czegos takiego jeszcze nie spotkalam ,oddajcie w koncu blok nr 10 dziewiec miesiecy opoznienia chyba wystarczy ciekawe ile usterek bedzie ,jak do tej pory jest ich bardzo duzo same wylewki na balkonach to zgroza jakie faliste narozniki popekane odpadaja ,nareszcie przyszli po rozum do glowy ze w bloku nr 10 juz takich wylewek nie ma i tak wlasnie sie robi opierzenia blachy jakie to krzywe wszystko kto sie zgodzil to odebrac.

zobacz więcej...