Inwestycje w Swarzędzu

 • Pod Poznaniem powstaje kolejny hotel Hampton by Hilton
  2018-12-03 08:00:00 Pod Poznaniem powstaje kolejny hotel Hampton by Hilton

  W 2020 roku otwarty zostanie w Swarzędzu, na obrzeżach Poznania, hotel Hampton by Hilton, który będzie działać w ramach umowy franczyzowej z CLIP Hotel Sp. z o.o..

 • Aleja Wiśniowa - nowa inwestycja pod Poznaniem
  2016-08-04 11:50:13 Aleja Wiśniowa - nowa inwestycja pod Poznaniem

  W podpoznańskim Zalasewie, firma Planetbud Development wybuduje trzydzieści dwuklatkowych domów pod nazwą Aleja Wiśniowa. Właśnie ruszyła przedsprzedaż nowego projektu, który zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2018 roku.

 • W Swarzędzu przebudowane zostanie centrum handlowe ETC
  2016-03-25 10:08:55 W Swarzędzu przebudowane zostanie centrum handlowe ETC

  W drugim kwartale bieżącego roku rozpocznie się modernizacja najstarszego centrum handlowego w Wielkopolsce - ETC Swarzędz. Generalnym wykonawcą inwestycji została Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Przebudowane centrum zostanie otwarte w drugiej połowie 2017 roku.

 • 2007-11-28 22:09:01 Dwie nowe hale magazynowe w Swarzędzu

  Zakończono pierwszy etap budowy dwóch hal magazynowo - przemysłowych w Centrum Logistycznym CLIP w Swarzędzu.

Forum

 • zawiedziony Gość
  Szczerze mówiąc zgadzam się co do dużej krytyki tego dewelopera. Podejście do klienta przed zapłatą ok. po zapłacie mają Ciebie w dupie, pracują tam osoby ladnie mówiące i tyle, są mega niekompetente a sam kierownik , którego nazwiska jeszcze nie podam to coś żałosnego. Osoba wręcz florystyczna, nie szczera, niekreatywna, nie potrafiaca obsługiwać nawet telefonu, jedną sprawę załatwia trzy miesiące i ciągle nic nie wie, lekceważy każdego klienta który kupił tam mieszkanie, ciągle znudzony, nie umiejacy czytać. Uwagą również na Panią M. Po zapłacie całej kwoty ulatnia się. Developer Chronos już był w TVN czyli są znani. Ogólnie samo miejsce i mieszkanie nie jest źle lecz ludzie tam pracujący to porażka. Banda partaczy, kłamców, itd.
 • Mar Gość
  https://vod.tvp.pl/video/alarm,28052019,42524922

  Mniej więcej od połowy
 • gosc Gość
  a wiadomo dlaczego budowa została przerwana?
 • Anna Gość
  Km Building to żałosna amatorszczyzna. Nie mogą sobie poradzić z oddaniem jednego, małego bloku a co dopiero osiedla wielorodzinnego. Jest połowa października, Inwestycji Zalasewo Park ma już 10 mięs opóźnienia, drugi blok nie ruszył z budową, ludzie kupili mieszkania 1.5 roku temu i nie mogą się wprowadzić/nie mają gdzie mieszkać

zobacz więcej...