Swarzędz pod Poznaniem z kolejnym osiedlem od Agrobexu


2021.10.25
Autor: Urbanity.pl
Latem ruszyła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji na terenie Swarzędza pod Poznaniem. Trwa już budowa pierwszego etapu osiedla.

Spółka Agrobex realizuje pod Poznaniem swój kolejny projekt deweloperski. W ramach osiedla Cybińska wybudowane zostaną trzy budynki wielorodzinne. Sprzedaż mieszkań ruszyła w lipcu tego roku.

W podpoznańskim Swarzędzu powstaną trzy, 4-kondygnacyjne budynki mieszkalne. W pierwszym etapie inwestycji budowany jest budynek, w którym znajdzie się 107 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 31,31 do 65,87 mkw. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki jak i lokale 2- i 3- pokojowe, do których przynależeć będą tarasy lub balkony. Ceny rozpoczynają się od 6400 zł brutto za mkw.

Na terenie osiedla Cybińska powstanie zielona przestrzeń z miejscem spotkań, a także nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych. Budynki dysponowały będą panelami fotowoltaicznymi, które pozwolą zaspokoić zapotrzebowanie na prąd w klatkach schodowych czy przy oświetleniu terenów zielonych. Na osiedlu znajdą się także lokale handlowo-usługowe w parterze.

I etap osiedla zostanie oddany do użytku w I kwartale 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.