Miniaturka Zalasewo Park

Zalasewo Park
Swarzędz, Kórnicka 194

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Kórnicka
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2016 październik
Zakończenie budowy
2021 grudzień
Inwestor/deweloper
KM Building

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Kondygnacje podziemne
1

Opis

Zalasewo Park to Budowany, swarzędzki zespół budynków mieszkalnych przy ulicy Kórnickiej 194. Konstrukcja osiedla mieszkaniowego rozpoczęła się w październiku 2016, a zakończy się w czwartym kwartale 2021 roku. Deweloperem inwestycji jest spółka KM Building. Niedaleko znajdują się Osiedle Harmonia Zalasewo, Osiedle Radosna III i kompleks mieszkalny [Zalasewo] Aleja Bukowa.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja składa się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych
 • na parterze i pierwszym piętrze znajdują się mieszkania o metrażach od 45 do 75 metrów kwadratowych, natomiast na drugim piętrze mieszczą się apartamenty o powierzchni 75 do 120 mkw.
Ostatnio zmodyfikowano 2020-09-29 08:24:06

Powiązane firmy

Forum opinii Zalasewo Park


 • Przyszli_mieszkańcy
  Gość
  2018-08-18 21:53:37
  Inwestycja Zalasewo Park nie jest jeszcze gotowa, chciaż pierwotnie termin zakończenia bydowy był ustalony na grudzień 2017, a następnie na czerwiec 2018. Na dzień dzisiejszy, czyli druga połowa sierpnia, budynek nie nadaje się do zamieszkania, oraz nie jest ukończony.

  Po drodze pojawiły się problemy; najpierw z wybudowaniem przełącza energetycznego, a teraz wodno-kanalizacyjnego. Przy dobrych wiatrach, w co mało kto wierzy - własność przyszłym lokatorom zastanie przekazane dopiero ok października 2018r., gdyż deweloper skorzystał z dodatkowych 4 mies. zgodnie z Ustawą Deweloperską.

  Budynek nie został wykończony do końca maja, więc kwestie przyłączy to tylko jeden z wielu powodów. Na budowie jest garstka pracowników, dlatego trwa ona już 2 lata.

  Odbiór lokalu również ma opóźnienia, miał odbyć się najpierw w połowie kwietnia, ale finalnie odbył się w pierwszej połowie czerwca (bez zgody na użytkowanie budunku). Większość z Nas odebrało lokal bez przyłącza wod-kan, by już wykańczać mieszkanie. Prace z budową przyłącza jeszcze prawdopodobnie nie ruszyły (maszyny stoją na pobojowisku, a materiały leżą), choć miały miesiąc temu..

  Kontakt z Deweloperem jest tragiczny, od czasu wyjścia na jaw problemów (ok kwietnia) ciężko doprosić sie o szczegółowe informację co jest powodem problemów, na maile Panowie odpowiadają ze sporym późnieniem, nie infomruja na bierząco o postepie prac, tylko podają co rusz to nowe, dalsze daty odbioru.
  Tragedia dla wieru rodzin które miały swoje plany zwiazane z tą Inwestycją.

 • Wertelebele
  Gość
  2018-08-23 17:10:11
  Skandal. Skandal. Jeszcze raz skandal. Budowa zalasewo park to porażka w kwestii deweloperskiej, terminowej i organizacyjnej. Cóż. Oczy otwierają się zazwyczaj gdy zaczynają się problemy. Drugi raz nigdy w życiu nie zaufalibyśmy Panom KM (zwłaszcza K). Deweloper, który jako przedsiębiorstwo prawdopodobnie ma problem z samooceną i samodyscypliną. Tam nie ma kim rozmawiać.

 • zdruzgotany Johny
  Gość
  2018-08-29 23:18:37
  Deweloper KM Building ewidentnie nie podołał w przypadku budynku wielorodzinnego.
  Już 2 x zmienia termin odbioru mieszkania, gdyż się nie wyrabia, zwalając winę na pośredników, choć problem leży w złej organizacji oraz amatorce.
  Nie chce rozmawiać, nie chce wyjaśniać, raz na 2 miesiące wyśle maila i olewa, gdy otrzyma wszystkie transze - tak nie traktuje się Klientów!
  O D R A D Z A M !!

 • Anna
  Gość
  2018-10-10 15:12:31
  Km Building to żałosna amatorszczyzna. Nie mogą sobie poradzić z oddaniem jednego, małego bloku a co dopiero osiedla wielorodzinnego. Jest połowa października, Inwestycji Zalasewo Park ma już 10 mięs opóźnienia, drugi blok nie ruszył z budową, ludzie kupili mieszkania 1.5 roku temu i nie mogą się wprowadzić/nie mają gdzie mieszkać

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.