Miniaturka Zalasewo Park

Zalasewo Park
Swarzędz, Kórnicka 194

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Kórnicka
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2016 październik
Zakończenie budowy
2018 listopad
Inwestor/deweloper
KM Building

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
36

Opis

Zalasewo Park to Swarzędzki zespół budynków mieszkalnych przy ulicy Kórnickiej 194. Konstrukcja osiedla mieszkaniowego rozpoczęła się w październiku 2016, a zakończyła się w czwartym kwartale 2018 roku. Deweloperem inwestycji jest spółka KM Building. Niedaleko znajdują się Osiedle Harmonia Zalasewo, Osiedle Radosna III i kompleks mieszkalny [Zalasewo] Aleja Bukowa.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja składa się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych
 • na parterze i pierwszym piętrze znajdują się mieszkania o metrażach od 45 do 75 metrów kwadratowych, natomiast na drugim piętrze mieszczą się apartamenty o powierzchni 75 do 120 mkw.
Ostatnio zmodyfikowano 2018-11-28 15:26:14

Powiązane firmy

Forum opinii Zalasewo Park


 • Przyszli_mieszkańcy
  Gość
  2018-08-18 21:53:37
  Inwestycja Zalasewo Park nie jest jeszcze gotowa, chciaż pierwotnie termin zakończenia bydowy był ustalony na grudzień 2017, a następnie na czerwiec 2018. Na dzień dzisiejszy, czyli druga połowa sierpnia, budynek nie nadaje się do zamieszkania, oraz nie jest ukończony.

  Po drodze pojawiły się problemy; najpierw z wybudowaniem przełącza energetycznego, a teraz wodno-kanalizacyjnego. Przy dobrych wiatrach, w co mało kto wierzy - własność przyszłym lokatorom zastanie przekazane dopiero ok października 2018r., gdyż deweloper skorzystał z dodatkowych 4 mies. zgodnie z Ustawą Deweloperską.

  Budynek nie został wykończony do końca maja, więc kwestie przyłączy to tylko jeden z wielu powodów. Na budowie jest garstka pracowników, dlatego trwa ona już 2 lata.

  Odbiór lokalu również ma opóźnienia, miał odbyć się najpierw w połowie kwietnia, ale finalnie odbył się w pierwszej połowie czerwca (bez zgody na użytkowanie budunku). Większość z Nas odebrało lokal bez przyłącza wod-kan, by już wykańczać mieszkanie. Prace z budową przyłącza jeszcze prawdopodobnie nie ruszyły (maszyny stoją na pobojowisku, a materiały leżą), choć miały miesiąc temu..

  Kontakt z Deweloperem jest tragiczny, od czasu wyjścia na jaw problemów (ok kwietnia) ciężko doprosić sie o szczegółowe informację co jest powodem problemów, na maile Panowie odpowiadają ze sporym późnieniem, nie infomruja na bierząco o postepie prac, tylko podają co rusz to nowe, dalsze daty odbioru.
  Tragedia dla wieru rodzin które miały swoje plany zwiazane z tą Inwestycją.

 • Wertelebele
  Gość
  2018-08-23 17:10:11
  Skandal. Skandal. Jeszcze raz skandal. Budowa zalasewo park to porażka w kwestii deweloperskiej, terminowej i organizacyjnej. Cóż. Oczy otwierają się zazwyczaj gdy zaczynają się problemy. Drugi raz nigdy w życiu nie zaufalibyśmy Panom KM (zwłaszcza K). Deweloper, który jako przedsiębiorstwo prawdopodobnie ma problem z samooceną i samodyscypliną. Tam nie ma kim rozmawiać.

 • zdruzgotany Johny
  Gość
  2018-08-29 23:18:37
  Deweloper KM Building ewidentnie nie podołał w przypadku budynku wielorodzinnego.
  Już 2 x zmienia termin odbioru mieszkania, gdyż się nie wyrabia, zwalając winę na pośredników, choć problem leży w złej organizacji oraz amatorce.
  Nie chce rozmawiać, nie chce wyjaśniać, raz na 2 miesiące wyśle maila i olewa, gdy otrzyma wszystkie transze - tak nie traktuje się Klientów!
  O D R A D Z A M !!

 • Anna
  Gość
  2018-10-10 15:12:31
  Km Building to żałosna amatorszczyzna. Nie mogą sobie poradzić z oddaniem jednego, małego bloku a co dopiero osiedla wielorodzinnego. Jest połowa października, Inwestycji Zalasewo Park ma już 10 mięs opóźnienia, drugi blok nie ruszył z budową, ludzie kupili mieszkania 1.5 roku temu i nie mogą się wprowadzić/nie mają gdzie mieszkać

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.