Zakończyła się realizacja kameralnego projektu mieszkaniowego pod Poznaniem


2021.12.31
Autor: Urbanity.pl
Gotowe są już wszystkie budynki w ramach inwestycji Zalasewo Park pod Poznaniem. Ostatnie mieszkania zostały już odebrane przez nowych właścicieli.

Deweloper KM Building poinformował o zakończeniu realizacji projektu Zalasewo Park, którego początki sięgają 2016 roku. W grudniu br., zakończyła się budowa trzeciego, ostatniego obiektu, w którym powstało 36 lokali w tym 12 apartamentów.

- Wszelkie prace budowlane zostały wykonane zgodnie z harmonogramem. Za nami również etap przenoszenia praw własności. Bardzo cieszymy się, że wszyscy nasi Klienci odebrali mieszkania jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Osiedle Zalasewo Park składa się z trzech budynków wielorodzinnych, z których pierwszy został oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku, drugi w IV kwartale 2020 roku, a obecnie zakończyła się realizacja ostatniego budynku. Każdy z nich obejmuje 36 lokali ulokowanych na trzech kondygnacjach. W budynkach znajdują się windy czy podziemne hale garażowe. Osiedle jest utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem.

Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, a na pierwszym piętrze mieszkania z balkonami (45 - 73 mkw.). Z kolei na piętrze drugim powstały dwupoziomowe apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe z balkonami o powierzchni od 77 do 131 mkw.


Inne wiadomości o Zalasewo Park, KM Building

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.