Pod Poznaniem powstaje osiedle domów jednorodzinnych Nowy Gruszczyn


2022.02.01
Autor: Urbanity.pl
Trwa budowa pierwszego etapu osiedla domów jednorodzinnych, które powstają w podpoznańskim Gruszczynie, w gminie Swarzędz. Kameralna inwestycja realizowana jest zgodnie z harmonogramem.

Jesienią 2021 roku firma Sky Investments zaprezentowała premierowy projekt domów jednorodzinnych w Gruszczynie pod Poznaniem. Przy ulicy Katarzyńskiej trwają prace budowlane na osiedlu o nazwie Nowy Gruszczyn.

Inwestycja w gminie Swarzędz to nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Obecnie trwa budowa 7 domów, czyli 14 lokali mieszkalnych. Roboty są na etapie prac murarskich na poziomie pięter. Oznacza to, że niedługo zostanie osiągnięty stan surowy otwarty. I etap osiedla będzie gotowy w II kwartale 2023 roku.

W ofercie sprzedaży firmy Sky Investments w ramach osiedla Nowy Gruszczyn znajdują się dwa typy domów, o zróżnicowanej powierzchni użytkowej - A - 141,08 mkw. i B - 135,14 mkw. Połowa lokali z pierwszego etapu znalazła już swoich nabywców.

Każdy z budowanych domów podzielony został na dwa poziomy. Na parterze zaprojektowano salon, kuchnię ze spiżarnią, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze, które razem stworzą strefę dzienną. Natomiast na piętrze znajdą się trzy sypialnie, łazienka oraz 2 garderoby. Do każdego z lokali przynależy również ogród oraz 2 miejsca postojowe znajdujące się przy wejściu do domu, tj. od frontu.

Docelowo Nowy Gruszczyn zaoferuje 38 domów, czyli 76 lokali w zabudowie bliźniaczej.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.