Kolejne lokale w zabudowie szeregowej w sprzedaży. Rodzinne Podolany w Poznaniu się rozrastają

2021.02.25

Sky Investments rozpoczął sprzedaż kolejnym mieszkań w zabudowie szeregowej w ramach osiedla Rodzinne Podolany w Poznaniu.

Osiedle Rodzinne Podolany to inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu, która swoją premierę miała w styczniu 2019 roku. Deweloper rozpoczął właśnie sprzedaż nowego, IV etapu inwestycji.

Docelowo osiedle w Poznaniu składało się będzie z dziewięciu szeregów lokali mieszkalnych. Część z nich stanowią domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 99 m kw. z ogrodami, natomiast drugi rodzaj lokali to mieszkania 2-poziomowe o powierzchni ok. 76 i 79m kw. z tarasami na dachu.

IV etap osiedla Rodzinne Podolany oferuje 28 mieszkań dwupoziomowych o powierzchni ok. 76 i 79 m kw. z tarasami na ostatniej kondygnacji. Każde dwupoziomowe mieszkania składa się z salonu, kuchni, toalety i pomieszczenia gospodarczego na parterze oraz z trzech sypialni i łazienki na pierwszym piętrze. Ponadto mieszkania będą posiadać na dachu przestronny taras o powierzchni do 20 m kw.,

Na terenie poznańskiej inwestycji zaplanowano także miejsca postojowe, skwer oraz plac zabaw.

Etapy I i III, na które składają się szeregi oznaczone literami A, B, D, E oraz G, zostały zakończone. W budowie znajduje się etap II, a wkrótce rozpocznie się realizacja etapu IV. Prace budowlane II etapu osiedla potrwają do IV kwartału 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Gosc
  Gość
  2021-05-17 17:52:20
  Proszę sprawdzić jaki tam jest dojazd.
  Gigantyczny kurz, błoto i dziury.
  Kiedy będzie przyzwoita droga

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.