Inwestycje w Suchym Lesie

 • Gotowa inwestycja Villa Sucholeska pod Poznaniem
  2017-05-18 11:08:36 Gotowa inwestycja Villa Sucholeska pod Poznaniem

  Zakończyła się budowa inwestycji mieszkaniowej Villa Sucholeska, składającej się z dwóch budynków. Deweloperem projektu jest firma More Place.

 • PTB Nickel zakończyło realizację ośrodka biomedycznego Nickel BioCentrum
  2012-09-21 09:54:04 PTB Nickel zakończyło realizację ośrodka biomedycznego Nickel BioCentrum

  W środę, 19 września br. w Złotnikach k. Poznania uroczyście otwarto Nickel BioCentrum - jeden z najnowocześniejszych w Wielkopolsce ośrodków biomedycznych. Projektantem i generalnym wykonawcą całej inwestycji była firma budowlana PTB Nickel. W nowo powstałym kompleksie na potrzeby biobinzesu przygotowano ponad 4 tys. m2 wysokiej klasy powierzchni laboratoryjnych oraz biurowych.

 • 2011-03-11 08:44:26 Nowa droga w Biedrusku

  Wczesną wiosną planowane jest rozpoczęcie remontu drogi powiatowej w Biedrusku pod Poznaniem. To już kolejna inwestycja realizowana w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 - 2011. Prace warte nieco ponad 6 milinów złotych zrealizowane zostaną przez firmę Budownictwo Drogowe Siedlecki Sp. z o.o.

 • 2007-10-05 12:44:01 Osiedle Natura w Biedrusku

  Osiedle Natura jest propozycją firmy Jakś-bud na to, by zamieszkać w oddalonej i nieco zapomnianej podpoznańskiej miejscowości - Biedrusku.

 • 2007-09-18 09:40:15 Pływalnia w Suchym Lesie

Forum

 • ?? Gość
  Sprawdzajcie informacje.
  Nowe Złotniki (ul. Azaliowa) jak sama nazwa wskazuję znajdują się w Złotnikach, a nie w Suchym Lesie.
 • Leroyu Merlinie Gość
  Tak, tak, ciężko strawny zielony budyń z którego zwalniają nawet za to że za wolno mówisz. Jedno z gorszych miejsc do pracy w gminie Suchy Las.
 • Ewent Gość
  Byłem tam oglądać ten dziwny obiekt, oferujący właściwie przedstawił tak żebyśmy nic nie uslyszeli. Ogólnie odniosłem dziwne wrażenie jakby sprzedający nie chciał za wiele wyjaśniać. Do tego ta dziwna nazwa. Szkoda zachodu, więcej sobie z żoną obiecaliśmy, nie polecam, jedyne co było tam okej to jakość wykończenia.
 • Carr Gość
  Co do korupcji to nie ma już tego zjawiska, ponieważ wszystko tu załatwia się po rodzinnemu :)
  Nie wiem jak może to wszystko jeszcze funkcjonować i nikt się nie buntuje. Ktokolwiek "zewnątrz" rozpoczyna pracę w jakimkolwiek publicznym obiekcie na terenie Suchego Lasu, po roku ucieka, ponieważ znieść nie idzie koła rodzinnej adoracji.
 • danka Gość
  no... specyficzne :) ale znajdą się na to amatorzy,są gusta i guściki. MI mówili ze klocki betonowe kupuje - http://www.ardens.org.pl/ a takie klocki przecież nie są... ale kazdy ma prawo do opinii

zobacz więcej...