Inwestycje w Komornikach

Forum

 • Karolina Szaterska Gość
  Nie polecam z uwagi na:
  - niesłowność oraz brak szacunku do klienta po podpisaniu aktu notarialnego.
  -nie usunięcie wad z protokołu zdawczo odbiorczego w ustalonym terminie
  - nie usunięcie wad, które mogą powodować wpływanie wody pod dom a co za tym idzie nieodwracalne szkody w terminie 10 miesięcy od daty protokółu zdawczo-odbiorczego
  -odwlekanie terminów napraw poprzez ciągłe prośby o zdjęcia i opis sytuacji, mimo iż reklamacja złożona była dwukrotnie u osób które przyjeżdżały na budowę, wypisywane były papiery wraz z podpisami
  -usuwanie opinii
 • Ela Gość
  Ja moge jedynie polecić, pierwsza Pani co zajmowała się osiedlem naprawde była słaba, ale na szczęscie w porę firma sie jej pozbyłą, nowa babeczka jest naprawde spoko, trzyma wszystko w ryzach i zawsze odbiera telefon, a to dzisiaj ważne.
  Ja dużo zmieniałam w moim domku wiec przez to termin był dłuższy, ale podsumowując całość mega profesjonalizm kilka lat temu kupowałam mieszkanie w Poznaniu i tam się mocno denerwowałam tu było mega przyjemnie.
 • Neria Gość
  Projekt robi niezwykłe wrażenie, a jak jeszcze drewno się zestarzeje będą wspaniałe efekty
 • LL Gość
  Brawo budowlańcy! Zuch chłopaki...
 • Wirek Gość
  Firma Akropol Inwestycje "psuje" okolicę upychając budynki 4 lokalowe w miejscu przewidzianym pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Miejsc parkingowych jak na lekarstwo - współczuję mieszkańcom tego osiedla. Mam nadzieję, że się opamiętają i nie będziemy mieli w Wirach drugiego Lubonia z nadmiernym zagęszczeniem.

zobacz więcej...