Ruszyła budowa domów w ramach projektu Osiedle Owocowe pod Poznaniem

2020.09.24

W podpoznańskim Rosnowie, na terenie gminy Komorniki trwa budowa Osiedla Owocowego, które oferuje domy w zabudowie bliźniaczej. Deweloperem jest Gravis Developer.

Niedawno rozpoczęła się budowa pierwszego etapu projektu Osiedle Owocowe, które zlokalizowane będzie w Rosnowie pod Poznaniem. Docelowo inwestycja zaoferuje około 100 domów w zabudowie bliźniaczej.

Wraz z końcem czerwca br., zakończyła się sprzedaż I etapu osiedla, które składa się z 10 domów, czyli 20 lokali. Następnie wprowadzono do oferty II etap, gdzie trafiło kolejnych 20 domów bliźniaczych, czyli 40 lokali o metrażach 113 mkw. Powstaną one na działkach o powierzchni 367 i 400 m kw.

W parterze mieści się strefa dzienna z salonem, kuchnią, łazienką oraz pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze zaplanowano trzy sypialnie wraz z dużą łazienką. Inwestor umożliwia wprowadzenie zmian układu pomieszczeń parteru, a także zmianę umiejscowienia drzwi wejściowych (od frontu lub z boku lokalu).

W ramach Osiedla Owocowego powstaną również drogi wewnętrzne z kostki brukowej, oświetlenie oraz plac zabaw. Całość uzupełni sklep ogólnospożywczy. Cena domu z II etapu to 444 tysiące złotych brutto.

Budowa I etapu rozpoczęła się pod koniec sierpnia i zakończą się w III kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o [Rosnowo] Osiedle Owocowe, Gravis Developer

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.