W Poznaniu otwarty zostanie największy całoroczny food hall


2022.11.15
Autor: Bartosz Motorek
Na sobotę, 19 listopada zaplanowano otwarcie największego całorocznego food hall pod nazwą Food Fyrtel. Wyjątkowa przestrzeń powstała w centrum handlowym Posnania. W wyjątkowej przestrzeni galerii będzie można m.in. oglądać wszystkie mecze zbliżającego się mundialu.

Food Fyrtel w centrum handlowym Posnania będzie miał aż 1 800 metrów kwadratowych powierzchni, na której znajdzie się 19 różnych konceptów gastronomicznych i 500 miejsc siedzących. Będzie to największy całoroczny food hall w Poznaniu. Uroczyste otwarcie nastąpi w sobotę, 19 listopada, a wyjątkową atmosferę podczas inauguracji zaserwuje gościom Magda Gessler.

Oferta nowego food hallu w stolicy Wielkopolski składa się z 19 konceptów gastronomicznych, w tym baru i restauracji z obsługą kelnerską. Na gości czekać będzie wiele kulinarnych atrakcji. Lista najemców Food Fyrtel składa się z m.in. Petit Paris (kultowa marka oferująca francuskie wypieki i wspaniałe śniadania), Willisch (lodziarnia z Wągrowca z niemal 40-letnią tradycją), Dziewczyny i Słodycze (cukiernia z poznańskiej Wildy) oraz Giga Buła (amerykański street food ze Środy Wielkopolskiej założony przez Szymona „Isamu” Kasprzyka). Koktajle, drinki i inne napoje serwował będzie bar Hashtag.

Pasjonatów egzotycznych smaków czeka z kolei kulinarna podróż po świecie, którą zapewnią: Curry Leaves (kuchnia indyjska), DimSum & Ramen (kuchnia chińska), Nai Thai (kuchnia tajska), Hana Sushi (kuchnia japońska), Adam z Serem (zapiekanki), Kura Warzyw (kebab), LeCru (croissanty), Sphinx (kuchnia orientalna), Kozaczok (kuchnia ukraińska), Czerwona Papryka (kuchnia hiszpańska), Green Bubble (azjatycka bubble tea) oraz The Fry (frytki belgijskie).

W największej poznańskiej przestrzeni food hall znajdzie się także miejsce na takie atrakcje jak: muzyka na żywo, stand-upy, gry, zabawy, konkursy dla młodych talentów oraz imprezy z udziałem znanych DJ-ów.

Data otwarcia Food Fyrtel została zaplanowana na sobotę, 19 listopada, jednak już w piątek od 12:00 dla klientów przygotowanych zostanie szereg atrakcji. Z kolei od niedzieli, 20 listopada Food Fyrtel zmieni się w mundialową strefę kibica, gdzie na wielkim ekranie będzie można oglądać wszystkie mecze.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.