Dwa lata budowy Galerii Młociny. Koszt ponad 630 mln zł.


2019.05.23
Autor: Urbanity.pl
Dzisiaj w samo południe otwarta została Galeria Młociny - największe centrum handlowo-rozrywkowe w stolicy. Inwestorem jest EPP Sp. z o.o. oraz Echo Investment S.A., a generalnym wykonawcą była firma Erbud.

Galeria Młociny, która powstała na warszawskich Bielanach, 15 maja 2019 roku otrzymała pozwolenie na użytkowanie, a 23 maja została oficjalnie otwarta. Jest to obecnie największe centrum handlowo-rozrywkowe w Warszawie i jedno z największych w Polsce.

Generalnym wykonawcą inwestycji była spółka Erbud, która odpowiadała za całość realizacji inwestycji, łącznie z projektem wykonawczym oraz przygotowaniem infrastruktury wewnętrznej i zewnętrznej. Prace budowlane i wykończeniowe trwały nieco ponad dwa lata, a wartość umowy wyniosła ponad 630 mln zł.

W szczytowym momencie na placu budowy pracowało jednocześnie 2500 osób. Bardzo dobrze skoordynowana została też współpraca z naszymi licznymi podwykonawcami i dostawcami, którym także jesteśmy wdzięczni za udział w tym historycznym projekcie
powiedział: Józef Adam Zubelewicz, Członek Zarządu ERBUD S.A.

Galeria Młociny to 220 sklepów, 36 restauracji i barów, 10-salowe kino oraz klub fitness na dwóch kondygnacjach, które otwarte zostały dzisiaj na powierzchni 76 000 mkw. Wśród marek jakie znajdują się w centrum handlowym są m.in. TK Maxx, Stradivarius, Świat Zabawek, CCC, e-obuwie, Gatta, Hego's, Intimissimi,, Rossmann, Flying Tiger Copenhagen,, Biedronka, Boutique Konesera, Czas na Herbatę czy Martes Sport.

Warszawska inwestycja, oprócz powierzchni handlowej, oferuje również przestrzeń biurową i co-workingową.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.