Znamy dokładną datę otwarcia Galerii Młociny w Warszawie


2019.04.30
Autor: Urbanity.pl
Za niespełna miesiąc pierwsi klienci zrobią zakupy w powstającej na warszawskich Bielanach - Galerii Młociny. Inwestorami są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów).

Galeria Młociny będzie jednym z największych obiektów rozrywkowo-handlowych w stolicy. Inwestycja o powierzchni całkowitej 225 000 mkw., zaoferuje 82 000 mkw. powierzchni najmu, z czego na handel i gastronomię przypadnie 76 000 mkw., a na powierzchnie biurowe 6 000 mkw.

W nowym centrum handlowym, które zaprojektowane zostało przez dwie pracownie - Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor, otwartych zostanie ponad 200 sklepów, a także 10-ekranowy nowoczesny multipleks z pierwszym na Bielanach kinem 3D, 200 mkw. parkiet i przestrzeń sceniczna, 2 500 mkw. tarasu pełnego zieleni oraz 20 stanowisk do pracy w strefie co-workingowej. Całość uzupełniona zostanie o parking samochodowy na 2 000 miejsc.

W galerii otwarta zostanie przestrzeń restauracyjno-rozrywkowa, która zlokalizowana będzie na całym drugim poziomie i połączona z zielonym ogrodem na dachu. Ta część obiektu podzielona została na różne strefy funkcjonalne, a całość ma sprawiać przytulny klimat knajpek, ulicznej kuchni i posiłków na świeżym powietrzu. Za projekt odpowiada studio Broadway Malyan. Łącznie strefa gastronomiczna składała się będzie z 36 restauracji.

Galeria Młociny oferuje również ponad 6 000 mkw. powierzchni przeznaczonej pod biura, która wynajęta została przez firmę Inter Cars. Na dwóch kondygnacjach dostępna będzie także strefa fitness oraz kręgielnia.

Wraz z otwarciem Galerii Młociny, na warszawskim rynku zadebiutuje wiele nowych marek. Otwarte zostaną sklepy takich producentów jak Gagliardi, Sloggi, czy Mayoral. W strefie gastronomicznej pojawią się takie marki jak Sobremesa, Buenavista, czy Sushi Zushi.

Otwarcie warszawskiej Galerii Młociny zaplanowano na 23 maja br. Obecnie na terenie inwestycji położono już całą elewację i kończą się prace związane z zagospodarowaniem placu wokół budowy. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Erbud.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.