Primark wchodzi do Polski. Otwarcie pierwszego sklepu w Galerii Młociny

2019.07.25

Oficjalnie potwierdzona została informacja otwarcia pierwszego sklepu międzynarodowej marki odzieżowej Primark w Polsce.

Nowy sklep Primark otwarty zostanie w wybudowanej w maju br., Galerii Młociny w Warszawie, gdzie zajmie 3 660 mkw. powierzchni handlowej, zlokalizowanej na dwóch piętrach. Firma, która założona została w Dublinie w 1969 roku, oferuje kolekcje mody damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu.

Otwarcie pierwszego sklepu Primark w Polsce wiązało się będzie z zatrudnieniem ponad 250 pracowników. Rekrutacja rozpocznie się we wrześniu tego roku.

Komentując otwarcie nowego sklepu, Tom Meager, dyrektor ds. nieruchomości w Primark, powiedział: „Primark szukał odpowiedniego miejsca na swój pierwszy sklep w Polsce i bardzo cieszymy się, że otworzymy go w najnowszym centrum handlowym w Warszawie”.

Galeria Młociny to funkcjonujące od maja tego roku centrum handlowe z oferta ponad 240 sklepów na powierzchni prawie 85 000 mkw., z czego 5 000 mkw. zajmują biura, a ponad 6 000 mkw. strefa restauracyjno-rozrywkowa.

Pierwszy sklep w Europie Środkowo-Wschodniej sieci Primark otwarty został w słoweńskiej Lublanie. Wiadomo już także, że ta międzynarodowa marka pojawi się w Czechach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.