Ponad połowa biur w biurowcu Wronia 31 dla BNP Paribas

2017.06.02

Największym najemcą warszawskiego biurowca Wronia 31 zostanie firma BNP Paribas Securities Services. Inwestycja, która zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, należy do Ghelamco Poland.

Biurowiec Wronia 31 znajduje się w narożniku ulic Łuckiej i Wroniej na Woli. Łączna powierzchnia obiektu to 16 00 metrów kwadratowych, rozplanowanych na piętnastu kondygnacjach, z czego 15 150 mkw. zajmują biura w standardzie technicznym klasy A. Dodatkowo na parterze budynku znajdują się lokale handlowo-usługowe o powierzchni 850 mkw.

Pod biurowcem powstała hala garażowa na 195 stanowisk oraz infrastruktura dla rowerzystów, w tym 54 miejsca postojowe i dwie szatnie z prysznicami.

Największym najemcą biurowca Wronia 31 zostanie BNP Paribas Securities Services, który zajmie ponad połowę powierzchni biurowej. Zawarta na 5 lat umowa przewiduje możliwość ekspansji. Przeprowadzka została zaplanowana na przełom 2017 i 2018 roku.

Za projekt architektoniczny biurowca odpowiada belgijska pracownia Jaspers-Eyers Architects. Budynek na Woli z zewnątrz osiągnął już swój docelowy kształt. Wewnątrz obiektu trwają ostatnie prace wykończeniowe.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.