Fundusz kupuje biurowiec Wronia 31

2019.04.30

Warszawski biurowiec Wronia 31 w centrum stolicy znalazł nowego właściciela. Ghelamco Poland sprzedało budynek funduszowi inwestycyjnemu LaSalle Investment Management (LaSalle).

Sfinalizowana została sprzedaż budynku biurowego Wronia 31, który znajduje się tuż przy placu Europejskim w Warszawie. Biurowiec w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire, dysponuje certyfikatem BREEAM na poziomie Outstanding dla etapu Post Construction.

Nowym właścicielem budynku przy Wroniej został LaSalle Investment Management (LaSalle), jeden z wiodących na świecie funduszy inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Spółka zarządza aktywami o łącznej wartości 65 mld dolarów, zlokalizowanymi w Europie, Ameryce Północnej i w regionie Azji i Pacyfiku. W procesie zawierania transakcji Ghelamco było reprezentowane przez JLL i Greenberg Tauring, a LaSalle przez CBRE, White & Case, Arcadis i KPMG.

Wronia 31 oferuje około 16 600 mkw. powierzchni do wynajęcia, na której swoje biura otworzyły już takie firmy jak BNP Paribas Securities Services i Frontex. Biurowiec został oddany do użytku w 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.