Ekologiczny certyfikat dla biurowca Wronia 31

2018.08.24

Budynek biurowy przy Wroniej 31, należące do firmy Ghelamco Poland, uzyskał ekologiczny certyfikat BREEAM na poziomie Outstanding dla etapu Post Construction.

Biurowiec Wronia 31 w Warszawie jest drugim w historii i pierwszym od prawie pięciu lat budynkiem biurowym, który otrzymał tak wysoką ocenę w Polsce. Obiekt firmy Ghelamco Poland może się pochwalić certyfikatem BREEAM na poziomie Outstanding dla etapu Post Construction.

BREEAM jest obecnie najpopularniejszym na świecie systemem zielonej certyfikacji ekologicznej. Oceniana jest m.in. jakość budynku, jego przyjazność dla środowiska naturalnego oraz komfort przebywających w nim ludzi. Ewaluacja dokonywana jest na każdym etapie budowy. Metodę opracowała organizacja Building Research Establishment (BRE) w Wielkiej Brytanii.

Wronia 31 jest nowoczesnym biurowcem, który został oddany do użytku jesienią 2017 roku. Budynek oferuje 16 000 mkw. powierzchni, z czego ponad 15 150 mkw. zajmują biura klasy A, natomiast lokale handlowo-usługowe mają łącznie 850 mkw. Dla zmotoryzowanych przygotowano parking podziemny na 195 samochodów, 54 jednośladów, a także szatnie i prysznice.

15-kondygnacyjny biurowiec znajduje się przy ulicy Wroniej na warszawskiej Woli. Budynek został zaprojektowany przez pracownię Jaspers-Eyers Architects

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.