Biurowiec Wronia 31 powstaje obok kompleksu Warsaw Spire

2016.02.11

W najbliższym sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire powstaje nowy projekt biurowy firmy Ghelamco Poland pod nazwą Wronia 31. Prace budowlane trwają już od 2015 roku i zakończą się w drugim kwartale 2017 roku.

Kameralna inwestycja o nazwie Wronia 31 dysponowała będzie powierzchnią najmu na poziomie 16 tys. mkw. Budynek powstaje na działce na rogu ulic Łuckiej i Wroniej w obrębie placu Europejskiego. Biurowiec będzie miał piętnaście kondygnacji, na których rozlokowane zostanie 15 150 mkw. powierzchni najmu w standardzie technicznym klasy A. Całość uzupełniona zostanie lokalami handlowo-usługowymi o powierzchni 850 mkw.

Do budynku prowadziły będą dwa oddzielne wejścia, a sam obiekt połączony zostanie pasażem z placem Europejskim. Na siódmym piętrze biurowca znajdzie się taras widokowy zwrócony w kierunku ulic Łuckiej i Wroniej, który dostępny będzie do dyspozycji najemcy.



Deweloper zaplanował również niezależny, parking podziemny na 195 stanowisk oraz infrastrukturę dla rowerzystów - 54 miejsc postojowych i dwie szatnie wyposażone w kabiny prysznicowe. Miłośnicy jednośladów będą mogli korzystać również z dostępnej na placu Europejskim stacji Veturilo.

Projekt architektoniczny biurowca przy Wroniej 31 przygotowała belgijska pracownia architektoniczna M. & J-M. Jaspers - J. Eyers & Partners. Budynek realizowany jest zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i będzie certyfikowany w systemie BREEAM.

Inwestorem obiektu jest firma Ghelamco Poland. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na drugi kwartał 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • janzbedny
    Gość
    2016-02-11 21:19:21
    znowu ghelamcowa bieda-architektura i to tandetne szkło, ciekawe, czy chrom też będzie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.