Biura przy Willi mają już zarządcę

2020.05.20

Nowym zarządcą warszawskiego biurowca Biura przy Willi została agencja doradcza Colliers International. Budynek jest częścią kompleksu wielofunkcyjnego Browary Warszawskie.

Biura przy Wilii to jeden z trzech budynków biurowych, który wchodzi w skład kompleksu Browary Warszawskie. Jednocześnie jest to najwyższy obiekt tego typu w kompleksie, który ma 15 kondygnacji naziemnych. Łączna powierzchnia do wynajęcia wynosi około 16 000 mkw.

Najemcy biurowca mogą korzystać z podziemnej hali garażowej oraz rozbudowanej infrastruktury rowerowej. Biura przy Willi już na etapie projektowania otrzymały certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Biurowiec położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie zrewitalizowanej Willi Schiele. Wspólnie z ukończonym budynkiem Biur przy Bramie oraz pierwszym miejskim placem zapraszają do serca Browarów Warszawskich – historycznych Piwnic dawnej Leżakowni oraz Rynku Warzelni. Z kolei wschodnia ściana budynku Biura przy Willi stanowi pierzeję nowopowstającej ulicy Haberbuscha i Schielego.

Nowym zarządcą biurowca została firma doradcza Colliers International.

Browary Warszawskie to wielofunkcyjna inwestycja, którą tworzą zrewitalizowane budynki dawnego browaru Haberbuscha i Schielego, biurowce, budynki mieszkalne, autorskie restauracje, kawiarnie, lokale usługowe oraz publiczne place miejskie. Kompleks zlokalizowany jest przy ulicy Grzybowskiej na Woli.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.