Dobre tempo budowy części biurowej Browarów Warszawskich

2019.04.11

W ramach kompleksu wielofunkcyjnego Browary Warszawskie powstał już biurowiec Biura przy Bramie, natomiast w budowie są dwa kolejne budynki biurowe - Biura przy Willi i Biura przy Warzelni.

Pierwszy budynek biurowy w ramach kompleksu Browary Warszawskie został już wynajęty (L’Oreal, WeWork oraz EPAM Systems Poland) oraz sprzedany. Obecnie trwają już zaawansowane prace na budowie przy kolejnym etapie projektu, na który składają się dwa biurowce - Biura przy Willi i Biura przy Warzelni.

Budowa Biura przy Willi jest na etapie 7 piętra konstrukcji żelbetowej. Rozpoczęto już prace instalacyjne, a w przeciągu kilku tygodni rozpocząć ma się montaż elewacji. Z kolei przy budowie Biur przy Warzelni zakończono już ściany szczelinowe i prowadzone są prace przy wykopie. Stan zero biurowiec osiągnąć ma za dwa miesiące. Biurowa część Browarów Warszawskich zostanie oddana do użytku na przełomie czerwca i lipca 2020 roku.

Trzeci i największy budynek biurowy w kwartale ulic Grzybowska, Krochmalna, Wronia i Chłodna zaoferuje najemcom blisko 25 tys. mkw powierzchni całkowitej. Charakteryzuje się niestandardową bryłą, która z trzech stron otoczy zabytkowe Piwnice Czasu oraz Ogród Centralny. Podobnie jak pozostałe budynki będzie miał schodkową architekturę, która w głównej części wzniesie się na poziom ósmej kondygnacji. Na dwóch poziomach parkingu podziemnego znajdzie się blisko 300 miejsc parkingowych dla pracowników biur, jak i gości piwnic oraz lokali usługowych w innych częściach Browarów.

Biura w Browarach Warszawskich to ponad połowa powierzchni tej inwestycji, czyli ponad 50 000 metrów kwadratowych.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Browary Warszawskie, Biurowiec Biura przy Bramie, Biura przy Warzelni, Biura przy Willi

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.