WeWork z dodatkową przestrzenią w Browarach Warszawskich

2019.02.07

WeWork, jako globalna firma co-workingowa, stworzy w Browarach Warszawskich jedną z największych przestrzeni co-workingowych w Polsce.

Pomimo, że niespełna kilka tygodni temu pierwsi klienci WeWork wprowadzili się do pierwszego biurowca w Browarach pod nazwą Biura przy Bramie, firma zdecydowała się na wynajęcie kolejnej przestrzeni, tym razem w powstającym budynku - Biura przy Wilii. WeWork stworzy w warszawskim projekcie jedną z największych przestrzeni co-workingowych w Polsce, dzięki której będzie mogło pracować ponad 3 000 klientów.

Dotychczas WeWork otworzył 2 lokalizacje w Warszawie włącznie z Browarami Warszawskimi. W Biurach przy Bramie, zlokalizowanych przy ulicy Grzybowskiej 62, firma zajmuje trzy kondygnacje. Klienci WeWork znajdą tam prywatne biura, system hot-desków, sale spotkań, wspólne przestrzenie do pracy, budki telefoniczne, kuchnie oraz przestrzenie wypoczynkowe. Zaletą tego typu biur jest również fakt, że można z nich korzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Inwestorem Browarów Warszawskich jest Echo Investment.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.