Bank Pekao daje kredyt na dwa biurowce z Browarów

2019.04.26

Echo Investment pozyskało finansowanie dla dwóch biurowców, które powstają w ramach inwestycji Browary Warszawskie. Kredytu na kwotę 87 mln euro udzielił bank Pekao.

Bank Pekao udzielił 87 mln euro kredytu na realizację dwóch warszawskich biurowców - Biura przy Wilii i Biura przy Warzelni, które powstają w ramach kompleksu wielofunkcyjnego między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną na Woli.

Prace budowlane na terenie Browarów Warszawskich rozpoczęły się w 2016 roku i po dwóch latach do użytku oddany został pierwszy budynek biurowy oraz mieszkalny. Obecnie w realizacji są m.in. dwa kolejne biurowce - Biura przy Willi i Biura przy Warzelni. Łącznie te dwa budynki dostarczą 46 000 mkw. powierzchni najmu, która oddana zostanie do użytku w 2020 roku.

Browary Warszawskie to nasz wielki sukces. Zaprojektowaliśmy je jako wielofunkcyjny, przyciągający ludzi kwartał miasta, zachęcający by w nim mieszkać, pracować i spędzać wolny czas. Inwestycja została świetnie przyjęta: inwestorom indywidualnym sprzedaliśmy w niej blisko 600 mieszkań, a następne blisko 450 mieszkań - platformie mieszkań na wynajem Resi4Rent. Swoje siedziby umiejscowiły tu renomowane firmy, jak L’Oreal Polska, EPAM Systems Polska czy WeWork, a rozmowy z kolejnymi są obiecujące. Ukoronowaniem projektu będzie świetna strefa usługowa i gastronomiczna, która wprowadzi do tego miejsca życie i energię. Cieszymy się, że w projekt uwierzył także tak renomowany partner finansowy, jakim jest Bank Pekao
powiedział: Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment

Browary Warszawskie to teren między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną, na którym funkcjonowały będą budynki o różnym charakterze - biura, mieszkania, plac publiczny oraz miejsca do odpoczynku z kawiarniami, restauracjami i sklepami.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.