Zatrudniają ponad 4000 pracowników na całym świecie. Playtika otwiera biuro w Warszawie

2022.05.11

Biurowiec w kompleksie Browary Warszawskie stał się lokalizacją pod pierwsze polskie biuro wiodącej firmy z sektora gier mobilnych.

Playtika® Holding Corp. otworzyła swoje pierwsze biuro w Warszawie, które mieści się w budynku Biura przy Warzelni, będącym częścią inwestycji Browary Warszawskie. To kolejny najemca w kompleksie mieszczącym się na terenie dawnego XIX-wiecznego browaru Haberbusch i Schiele na Woli.

Nowy najemca posiada zespół w Warszawie od stycznia 2021 roku. Firma, której główna siedziba znajduje się w Herzliya w Izraelu, koncentruje się na rozwoju swoich najpopularniejszych gier z rosnącego portfolio: Bingo Blitz, Board Kings, Solitaire Grand Harvest i Redecor.

Otwarcie biura w Browarach Warszawskich wiąże się z rozszerzeniem działalności Playtiki na polskim rynku. W biurowcu Biura przy Warzelni firma zajmuje około 3 300 mkw. powierzchni, na której może pracować ponad 300 obecnych pracowników pracujących w trybie hybrydowym. Playtika rekrutuje obecnie na stanowiska w dziale R&D, programistów specjalizujących się w Java, JavaScript, PHP i Unity, artystów, a także lidera zespołu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.