Biura przy Willi - kolejna inwestycja na terenie Browarów Warszawskich

2018.08.22

Rozpoczyna się realizacja kolejnego budynku biurowego, który powstanie na terenie zespołu Browary Warszawskie. Inwestorem jest spółka Echo Investment.

Przy nowopowstałej ulicy Haberbuscha i Schielego na Woli ruszyła budowa 14-kondygnacyjnego budynku biurowego - Biura przy Willi, który zaoferuje łącznie około 15 100 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Na parterze biurowca znajdzie się przestrzeń pod sklepy, kawiarnie i lokale usługowe.

Budynek oznaczony literą K, który powstanie w ramach inwestycji Browary Warszawskie, jest drugim obiektem o charakterze biurowym, powstającym w obrębie ulic Grzybowskiej, Wroniej, Chłodnej i Krochmalnej. Obecnie trwają już prace przy elewacji i wykończeniu Biur przy Bramie, które oddane zostaną do użytku w grudniu 2018 roku.

Przy ulicy Haberbuscha i Schielego rozpoczęto budowę ścian szczelinowych. Na wykonawcę stanu surowego wybrano firmę Fabet-Konstrukcje. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia JEMS Architekci. Biura przy Willi będą gotowe na koniec 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.