Niespełna 90 mln euro za Biura przy Willi w Browarach Warszawskich

2021.03.11

Echo Investment sprzedało oddany do użytku w 2020 roku biurowiec Biura przy Willi, który stanowi część wielofunkcyjnego kompleksu Browary Warszawskie.

Biura przy Willi to 13-piętrowy budynek biurowy, który powstał w sąsiedztwie odrestaurowanej Willi Schielego, historycznego domu dawnego właściciela Browarów Warszawskich. W 55-metrowym biurowcu mieści się ponad 16 600 metrów kwadratowych powierzchni całkowitej.

Wśród najemców są takie firmy jak WeWork czy Accenture, a parter budynku zajmuje kameralna kawiarnia Etno Cafe. Niebawem do Biur przy Willi wprowadzi się również renomowana instytucja finansowa i Echo Investment, a w przyziemiu zacznie działać znana w Warszawie restauracja śródziemnomorska.

Nowym właścicielem biurowca, który oddany został do użytku w kwietniu 2020 roku został KGAL Group. Kwota transakcji wynosi około 86,7 miliona euro. Nowy właściciel jest wiodącym niezależnym podmiotem zarządzającym inwestycjami i aktywami, o wartości 11,2 mld euro pod zarządem oraz 4 mld euro w administracji.

Browary Warszawskie znajdują się na 4,5 ha działce pomiędzy ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną. Echo Investment we współpracy z JEMS Architekci zaprojektowało go jako wielofunkcyjny kwartał miasta.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.