Rusza realizacja największego biurowca kompleksu Ocean Office Park


2020.10.28
Autor: Urbanity.pl
W ramach kompleksu biurowego Ocean Office Park w Krakowie wybudowany zostanie kolejny biurowiec. Inwestor otrzymał właśnie pozwolenie na budowę.

Ocean Office Park to krakowska inwestycja firmy Cavatina Holding na Zabłociu, u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej. Docelowo inwestycja zaoferuje ponad 52 000 mkw powierzchni biurowej do wynajęcia w czterech etapach. Inwestor dysponuje już pozwoleniem na budowę II etapu kompleksu.

Obecnie trwa realizacja pierwszego etapu Ocean Office Park, którego budowa ruszyła pod koniec 2019 roku i zakończy się w IV kwartale 2020 roku. Powstaje 5-kondygnacyjny budynek biurowy z podziemną halą garażową.

Niebawem rozpocznie się budowa drugiego, największego biurowca z całego kompleksu, który zaoferuje łącznie ponad 26 500 mkw. powierzchni najmu. Obecnie trwają prace przygotowujące teren inwestycji pod rozpoczęcie prac budowlanych

Ocean Office Park B to dwie podziemne kondygnacje w całości przeznaczone na parking. Na osoby docierające do pracy rowerem czekać będzie natomiast specjalna strefa, gdzie bezpiecznie zaparkują swoje jednoślady. W parterze biurowca pojawi się kilka lokali handlowo-usługowych.

Sercem Ocean Office Parku stanie się duże zielone patio oraz dziedziniec.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.