LTIMindtree otwiera nowe centrum usług w Krakowie, poszerzając swoją obecność w Europie Wschodniej


2023.03.07
Autor: Piotr Maślak
Międzynarodowa firma zajmująca się doradztwem technologicznym i rozwiązaniami cyfrowymi, LTIMindtree, ogłosiła dzisiaj uruchomienie nowego centrum usług w Krakowie, które jest elementem strategii poszerzenia obecności firmy w Europie Wschodniej.

W uroczystości otwarcia wzięli udział Nachiket Deshpande, Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu LTIMindtree, Jerzy Muzyka, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa, Rao Maddukuri, Prezes Polsko-Indyjskiej Rady Biznesu, Przemysław Roth, Wiceprezes organizacji ASPIRE oraz Peter Mitchell, Wiceprezes Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych ABSL.

Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie naszego nowego centrum w Polsce. Dzięki temu zaawansowanemu obiektowi będziemy mogli lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i przybliżyć nasze usługi – zarówno globalnie jak i w Europie, a także dostarczać im rozwiązania nowej generacji. Jest to posunięcie zgodne z naszą strategią rozszerzania globalnego zasięgu i wzmacniania obecności na kluczowych rynkach. Nasz model biznesowy oparty na centrach usług okazał się skuteczny, a nowa inwestycja jeszcze bardziej wzmocni nasze możliwości, dzięki czemu będziemy działać w sposób bardziej elastyczny i lepiej reagować na potrzeby naszych klientów
powiedział: Nachiket Deshpande, Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu, LTIMindtree

Nowoczesne centrum w krakowskim Ocean Office Park zostało przygotowane dla 500 pracowników i będzie wspierać możliwości firmy w regionie, zapewniając klientom z branży turystycznej, transportowej i hotelarskiej światowej klasy usługi LTIMindtree. Ta inwestycja stanowi uzupełnienie istniejącego centrum LTIMindtree w Warszawie. Firma ta obsługuje obecnie ponad 75 klientów w Europie, gdzie dysponuje 23 biurami i 9 centrami dostaw, oferując innowacyjne rozwiązania technologiczne i usługi, które zapewniają klientom przewagę konkurencyjną na ich rynkach. Przestrzeń tego biura została w pełni zaprojektowana przez jego pracowników.

Jest to druga inwestycja globalnego koncernu inżynieryjno-technologicznego Larsen & Toubro (L&T) w Krakowie w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

Polska, a w szczególności Kraków jest renomowanym hubem technologicznym na skalę Europy z imponującą liczbą utalentowanych ludzi. Jest on nieodłącznym elementem globalnego biznesu technologicznego. Cieszymy się, że liderzy rynku, tacy jak LTIMindtree, dokonują dalszych inwestycji w naszym regionie i mieście, aby wspierać innowacje i umożliwić cyfrową transformację firmom z całego świata z różnych branż
powiedział: Jerzy Muzyk, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa

Gratulujemy LTIMindtree nowej inwestycji w Krakowie. Obecność w Europie Wschodniej zapewni przedsiębiorstwom działającym w regionie jeszcze łatwiejszy dostęp do portfolio rozwiązań cyfrowych firmy. Jesteśmy pewni, że inwestycja LTIMindtree przyczyni się do wzrostu i rozwoju polskiego przemysłu technologicznego. Życzymy LTIMindtree wszystkiego najlepszego w dalszej ekspansji i budowaniu globalnego zasięgu
powiedział: Przemysław Roth, Wiceprezes ASPIRE

Sławomir Czuz, menadżer z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem zdobytym w takich firmach jak GE Healthcare czy ABB, pełni rolę General Managera LTIMindtree w Polsce.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.