Gotowy największy biurowiec inwestycji Ocean Office Park w Krakowie. Zobacz film


2023.01.20
Autor: Bartosz Motorek
Trwają zaawansowane prace przy realizacji drugiego i trzeciego biurowca kompleksu Ocean Office Park w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. Cavatina Holding proceduje już uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla największego budynku inwestycji. Deweloper udostępnił film z obecnych postępów budowy.

Ocean Office Park to ogromny kompleks biurowy, który powstaje u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej w Krakowie. Do tej pory oddano do użytku budynek A, a kolejne dwa są na zawansowanym etapie realizacji.

Największym biurowcem inwestycji firmy Cavatina Holding będzie Ocean B, który dostarczy na krakowski rynek ponad 26 500 mkw. nowoczesnej przestrzeni do pracy. Trwają już ostatnie prace wykończeniowe, w tym montaż desek tarasowych na patio czy montaż ścian zielonych. Deweloper jest już w trakcie procedowania uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Z kolei charakterystyczny, okrągły Ocean D, dysponuje powierzchnią wynoszącą ponad 4 700 mkw. na 5 kondygnacjach naziemnych. W przyszłym miesiącu wykonawca rozpocznie montaż fasady i rozpocznie prace wewnątrz budynku, w tym roboty instalacyjne. Biurowiec stanie się od września br., siedzibą dla SALESmanago

Ocean Office Park to ogromna inwestycja biurowo-usługowa przy ulicy Pana Tadeusza w Krakowie. Elewacja biurowców zakłada wykorzystanie technologii „podwójnej skóry" - nachodzące na siebie warstwy szkła o falistej linii cięcia nadają efekt lekkości i skojarzenie z miękkimi krzywiznami oceanicznych fal. Łącznie kompleks dostarczy 52 600 mkw. powierzchni do wynajęcia, uzupełnionej o 3 000 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej. W ramach inwestycji powstanie także ponad 850 miejsc parkingowych, z czego ponad 90 proc. w garażach podziemnych. Do grona najemców Ocean Office Park należą m.in. FLYR, GP Strategies, SALESmanago czy centrum medyczne Pratia.

Cavatina Holding oddała do tej pory w Krakowie sześć biurowców - cztery w ramach kompleksu Equal Business Park przy ul. Wielickiej, Tischnera Office oraz Budynek A w kompleksie Ocean Office Park.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.