Cavatina Holding otwiera największy biurowiec kompleksu Ocean Office Park w Krakowie


2023.03.09
Autor: Piotr Maślak
Cavatina Holding otrzymała pozwolenie na użytkowanie Ocean Office Park B, który jest największym obiektem w wielofunkcyjnym kompleksie, powstającym na krakowskim Zabłociu. Pierwsi najemcy wprowadzają się już do swoich nowych biur.

Największy biurowiec kompleksu


Pięciopiętrowy budynek biurowy oferuje ponad 26,5 tys. mkw. powierzchni najmu oraz ponad 470 miejsc parkingowych. Obiekt został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach, ceniących wysoką jakość architektury oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Biurowiec jest wyposażony w system "Integral", który umożliwia najemcom dostęp do kompleksowych planów przestrzeni oraz pozwala na rejestrację recepcyjną, dysponowanie salami konferencyjnymi i miejscami parkingowymi. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców, a blisko połowa dostępnej w nim przestrzeni jest już wynajęta, w tym przez firmę InPost.

Kraków jest uznawany za topową lokalizację przez firmy z sektorów usług biznesowych, IT i nowych technologii. Wysoki poziom popytu ze strony najemców szukających najwyższej klasy przestrzeni biurowych dla swoich pracowników i relokujących swoje dotychczasowe siedziby potwierdza zainteresowanie firm Ocean Office Parkiem. Natalia Jaglińska, Dyrektor Komercjalizacji w Cavatina Holding, podkreśla, że jakość architektury, doskonała lokalizacja, nowoczesne rozwiązania technologiczne i atrakcyjne tereny zielone to elementy przyciągające najemców.

Prawie 50 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej


Ocean Office Park to kolejna krakowska inwestycja Cavatina Holding, największego polskiego dewelopera biurowego. W ramach trzech etapów inwestycji powstanie w sumie ponad 46 tys. mkw. GLA. Do dyspozycji najemców zostanie oddanych także 6,7 tys. mkw. terenów zielonych ze strefami relaksu oraz ponad 750 miejsc parkingowych. Trzeci obiekt należący do kompleksu, oferujący ponad 4,5 tys. mkw. powierzchni, jest obecnie w budowie.

Wszystkie budynki powstające w ramach inwestycji będą certyfikowane w systemie BREEAM na poziomie Excellent. W ramach czwartego etapu kompleksu, Resi Capital S.A., spółka działająca w ramach Cavatina Group, zaoferuje także lokale mieszkaniowe.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.