Pratia zmienia siedzibę w Krakowie po 20 latach. Nowa placówka w Ocean Office Park

2022.01.17

W biurowcu kompleksu Ocean Office Park w Krakowie otwarta zostanie nowoczesna placówka medyczna sieci ośrodków badań klinicznych - Pratia.

Nowy najemca krakowskiego kompleksu budynków biurowych Ocean Office Park to sieć ośrodków badań klinicznych, która oferuje szeroki dostęp do innowacyjnych metod leczenia.

Dotychczasowa siedziba firmy mieściła się przez ostatnie 20 lat przy ulicy Rejtana. Nowe biuro firmy Pratia w pierwszym gotowym biurowcu kompleksu Ocean Office Park w Krakowie będzie miało niecałe 2 000 mkw. powierzchni na 1. piętrze budynku A.

Za reprezentację wynajmującego w procesie odpowiadała Monika Suldecka-Karas, Knight Frank, a od strony najemcy firma Cresa, Łukasz Dreger.

Ocean Office Park powstaje na krakowskim Zabłociu, a za jego realizację i projekt odpowiada Cavatina Holding. U zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej realizowany jest kompleks nowoczesnych biurowców klasy A, z których pierwszy oferuje około 13 000 mkw. przestrzeni do pracy oraz 204 miejsca postojowe w podziemnym garażu na dwóch poziomach.

Cała inwestycja będzie gotowa pod koniec bieżącego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.