Pierwszy biurowiec Podium Park na ukończeniu

2017.09.27

Spółka Re-Bau wykona, na zlecenie krakowskiego dewelopera Podium Investment, stan wykończeniowy budynku A, który powstaje w ramach kompleksu biurowego Podium Park. Pierwszy biurowiec będzie gotowy w czerwcu 2018 roku.

Krakowski deweloper Podium Investment wybrał spółkę Re-Bau na generalnego wykonawcą stanu wykończeniowego biurowca A kompleksu Podium Park. Niedawno wykonany został stan surowy otwarty pierwszego obiektu, co uwiecznione zostało zawieszeniem wiechy.

W ramach kompleksu powstaną nowoczesne rozwiązania z zakresu ekologii i technologii takie jak: wypożyczalnia elektrycznych samochodów, skuterów i rowerów, stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a także liczne udogodnienia dla rowerzystów.

W Podium Park powstaną również tereny zielone o łącznej powierzchni 5 000 metrów kwadratowych, w tym dwa dziedzińce oraz strefa Urban farming i dwa dwukondygnacyjne łączniki ze strefą zieloną na tarasach o powierzchni 725 mkw każdy.

Krakowska inwestycja dysponuje już certyfikatem BREEAM INTERIM na poziomie Outstanding. Inwestorem kompleksu jest Podium Investment.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.