Podium dla londyńskiego Revolut

2019.03.20

Nową siedzibą spółki Revolut został krakowski kompleks biurowy Podium Park, do której pracownicy przeprowadzą się w połowie bieżącego roku.

Revolut to firma pochodząca z Londynu, która obecnie jest najszybciej rosnącym fintech w Europie. Od niespełna roku firma ma swoje biuro w Polsce, a teraz swoją siedzibę będzie miała w kompleksie Podium Park w Krakowie.

Nowe biuro firmy Revolut będzie miało ponad 5 300 mkw. powierzchni i pomieści ponad 700 stanowisk pracy. Przeprowadzka do nowej siedziby nastąpi w czerwcu 2019 roku. W transakcji najemcy doradzała niezależna firma doradcza Brookfield Partners. Wynajmującego wspierała natomiast międzynarodowa firma doradcza CBRE, będąca jednocześnie agentem wyłącznym Podium Park, a od sierpnia minionego roku także zarządcą I etapu projektu.

Podium Park to nowoczesny kompleks biurowy, który docelowo składał się będzie z trzech, 11-kondygnacyjnych budynków o całkowitej powierzchni ponad 51 000 mkw., z czego około 48 000 mkw. zajmą biura, a około 3 000 mkw. lokale usługowe. Inwestycja zaoferuje najemcom również ponad 860 miejsc parkingowych, ponad 500 miejsc parkingowych na rowery oraz 39 stanowisk ładowania samochodów elektrycznych.

Do tej pory zrealizowany został I etap Podium Park. Biurowiec A jest jednym z najnowocześniejszych biurowców w Polsce, który uzyskał dwa certyfikaty na najwyższym z możliwych poziomów BREEAM Outstanding zarówno na etapie Design Stage, jak również na etapie Post Construction.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.