Nowoczesny i ekologiczny biurowiec w Krakowie w portfelu Globalworth

2021.01.14

Jeden z biurowców kompleksu Podium Park w Krakowie został zakupiony przez Globalworth - wiodącego inwestora biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Podium Park w Krakowie to kompleks trzech biurowców, z czego dwa zostały już oddane do użytku w 2018 i 2020 roku. Docelowo inwestycja dostarczy na krakowski rynek 55 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia.

Globalworth powiększył swój portfel nieruchomości w Krakowie o kolejny biurowiec. Ukończony pod koniec 2020 roku budynek Podium Park B jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych biurowców w Polsce. 11-kondygnacyjny obiekt oferuje 18 800 mkw. przestrzeni biurowej klasy A oraz 265 miejsc parkingowych.

Podium Park to obecnie jeden z najbardziej zielonych projektów biurowych w kraju i może się pochwalić certyfikatem BREEAM na najwyższym możliwym poziomie - Outstanding.

Inwestycja mieści się na działce u zbiegu alei Jana Pawła II i ulicy Izydora Stella-Sawickiego.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • hydraulik-warszawa.net
    Gość
    2021-02-02 12:28:09
    Ciekawe, czy mają tam odzysk wody w deszczówki, którą można wykorzystać do zasilania spłuczek w toaletach. W niektórych budynkach jest dużo zieleni i drzewek na dachach,https://www.urbanity.pl/malopolskie/brzeski/brzesko/remont-dworca-w-brzesku-okocimiu,w7208#komentarz-124908
    hydraulik, udrażnianie rur.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.