I etap Podium Park na ukończeniu. Inwestycja uzyskała wysoki certyfikat


2018.05.23
Autor: Urbanity.pl
Krakowski kompleks biurowy Podium Park może pochwalić się certyfikatem BREEAM Interim Certificate na najwyższym poziomie – „Outstanding". Inwestycja otrzymała wyróżnienie już na etapie projektowania.

Podium Park to inwestycja biurowa przy alei Jana Pawła II, która składa się z trzech połączonych ze sobą biurowców o łącznej powierzchni najmu na poziomie blisko 65 000 metrów kwadratowych. 11-kondygnacyjne budynki oferują nowoczesną i energooszczędną powierzchnię z szeregiem rozwiązań wspierających zdrowie, samopoczucie i produktywność przyszłych najemców.

Krakowski kompleks biurowy już na etapie projektowania uzyskał nominację w dwóch kategoriach do prestiżowej nagrody BREEAM AWARDS 2018. Pozwoliła na to bardzo wysoka ocena rozwiązań projektowych oraz lokalnych działań proekologicznych z wynikiem 88,9%. Za projekt architektoniczny Podium Park odpowiadają pracownie URBA Architects oraz PRC Architekci.

Kompleks uzupełniony został o funkcje uzupełniające, takie jak klub fitness, kawiarnie, centrum medyczne oraz kantyna z bezpośrednim dostępem do terenów zielonych

Inwestorem jest Podium Investment sp. z o. o. Obecnie dobiega końca realizacja pierwszego etapu Podium Park, budynku A, który zostanie oddany do użytku w lipcu 2018 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.