Podium Park z jedną największych transakcji na małopolskim rynku biurowym w 2019 roku

2019.07.25

Kompleks biurowy Podium Park w Krakowie zyskał kolejnego najemcę. Firma technologiczna Ailleron S.A. wynajęła właśnie biura w powstającym budynku B.

Podium Park to inwestycja biurowa, która składa się z trzech połączonych ze sobą 11-kondygnacyjnych biurowców, z czego obecnie w budowie jest budynek B. To właśnie w nim swoje biura będzie miała firma technologiczna Ailleron S.A., która wynajęła 8 600 mkw. powierzchni. W Polsce firma jest obecna w czterech miastach, a jej główna siedziba mieści się w Krakowie. Najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International.

Podium Park powstaje z troską o środowisko naturalne i komfort pracowników, którego najemcy będą mieli do użytku liczne nowoczesne rozwiązania. Nasz projekt będzie najbardziej elektromobilnym kompleksem biurowym w Polsce. Pomiędzy budynkami realizowane są zielone dziedzińce, stanowiące przestrzenie wspólne wraz z zadaszonymi parkingami rowerowymi, a także wyjątkową strefę Urban farming, dedykowaną do użytku najemców. Najwyższy poziom komfortu termicznego zapewni natomiast zewnętrzna elewacja budynku, która została zaprojektowana zgodnie z warunkami technicznymi i normami obowiązującymi od 2021 r.
powiedział: Adam Iwański, leasing manager w Podium Investment

Podium Park docelowo w trzech budynkach zaoferuje łącznie ponad 50 000 mkw. powierzchni do wynajęcia klasy A. Inwestycja powstaje na działce przy zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Izydora Stella-Sawickiego i jest jedną z nielicznych w kraju, która posiada certyfikaty BREEAM na najwyższym możliwym poziomie Outstanding.

Inwestorem jest firma Podium Investment. Projekt powstaje dzięki wsparciu finansowemu Alior Bank S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.