Podium Park już z pozwoleniem na użytkowanie i doradcą

2018.09.13

Pierwszy z trzech gmachów kompleksu biurowego Podium Park na krakowskich Czyżynach ma już pozwolenie na użytkowanie. Firma CBRE będzie odpowiedzialna za komercjalizację i zarządzanie ukończonym etapem kompleksu.

Cały kompleks będzie składał się z trzech połączonych ze sobą 11-kondygnacyjnych budynków biurowych o łącznej powierzchni całkowitej 55,4 tys. mkw., z czego ponad 52 tys. mkw. będzie przeznaczona na powierzchnie biurowe, a na 3,3 tys. mkw. znajda się handel i usługi. Inwestor chwali się, że budynek będzie przyjazny nie tylko kierowcom dla których powstanie ponad 850 miejsc parkingowych, ale przede wszystkim cyklistom dla których powstanie ponad 500 miejsc dla rowerów. Daje to 3 razy więcej stojaków rowerowych względem wymagań w certyfikacji BREEAM.

Budowa I etapu zakończyła się w czerwcu tego roku w ramach tej części oddanych zostało ponad 16 tys. mkw. powierzchni biurowej. W chwili obecnej trwają prace aranżacyjne na wynajmowanych powierzchniach. Wśród już znanych najemców znajduje się m.in. Manufaktura Zdrowia.

Firma CBRE została wybrana wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Podium Park.

Źródło: urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.