Biurowiec w Krakowie z kolejnymi certyfikatami. Wyróżnia go nowoczesność i lokalizacja

2021.08.05

Trzecia biurowa inwestycja firmy Cavatina Holding w Krakowie uzyskała międzynarodowy certyfikat BREEAM z oceną na poziomie Excellent.

Budynek Ocean Office Park A jest pierwszym biurowcem oddanym do użytku, który powstaje w ramach kompleksu firmy Cavatina Holding w Krakowie. Inwestycja uzyskała właśnie międzynarodowy certyfikat BREEAM z oceną na poziomie Excellent. Wcześniej biurowiec otrzymał WELL Health-Safety Rating.

Krakowski biurowiec zapewnia wysokiej klasy przestrzeń biurową do wynajęcia, świetną lokalizację, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz dużo zieleni w najbliższym otoczeniu inwestycji. Wcześniej uzyskany certyfikat WELL Health-Safety Rating potwierdza przygotowanie budynku do stworzenia w nim bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy.

Ocean Office Park powstaje w dzielnicy Zabłocie i w czterech etapach dostarczy na krakowski rynek biurowy prawie 53 000 mkw. GLA. Oddany już biurowiec oferuje 13 000 mkw. przestrzeni biurowej do wynajęcia oraz lokale handlowo-usługowe. Na parkingu budynku A, na poziomie -1 i 0 oraz wokół budynku zaplanowano ponad 200 miejsc parkingowych.

W kompleksie przewidziane są liczne lokale gastronomiczne i usługowe, w tym: kantyna, przedszkole, placówka medyczna, kawiarnia, sklep spożywczy itp.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Whymeagain
    Gość
    2021-08-05 13:48:14
    Niesamowity artykuł... ten precyzyjny opis lokalizacji zwlaszcza :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.