OVO Wrocław - budowa wyraźnie przyspieszyła

2014.08.25

Na działce, na której powstaje kompleks wielofunkcyjny OVO Wrocław, trwa betonowanie stropu nad kondygnacją -2, a fundament jest już prawie w całości gotowy. Całość zakończona zostanie w 2016 roku.

OVO Wrocław to kompleks wielofunkcyjny, który składał się będzie z 5-gwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton, lokali biurowych oraz luksusowych apartamentów. Prace nad inwestycją rozpoczęły się w II połowie kwietnia br. Po trzech miesiącach, wrocławski kompleks zaczął piąć się w górę.

Obecnie na terenie OVO trwa zbrojenie, betonowanie płyty fundamentowej, układane są słupy i stropy. Łącznie inwestycję obsługują cztery żurawie. Fundament jest gotowy w 90%.

Od strony ul. Podwale wylana jest już część stropu oraz widać już zarysowania niecki basenu, z którego skorzystać będą mogli jedynie mieszkańcy kompleksu. Obok przygotowywane są szalunki stropu nad poziomem -2, gdzie znajdzie się sala balowa.

Niebawem zabetonowana ma zostać rampa wjazdowa do obiektu. Według wykonawcy inwestycji - firmy Eiffage Polska Budownictwo S.A. - prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.