Wyspa Solna w Kołobrzegu się rozrasta. Wkrótce kolejne mieszkania w sprzedaży


2021.03.10
Autor: Urbanity.pl
Drugi etap inwestycji mieszkaniowej Wyspa Solna w Kołobrzegu osiągnął już stan surowy zamknięty. Kompleks budynków wielorodzinnych powstaje pomiędzy Kanałem Drzewnym a rzeką Parsętą,

Kompleks budynków wielorodzinnych Wyspa Solna w Kołobrzegu to docelowo pięć obiektów, w których znajdzie się łącznie 450 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Każdy lokal posiadał będzie balkon, taras lub prywatny ogródek. Dobie końca budowa II etapu, w którym w sprzedaży pozostały już tylko 4 mieszkania.

W I etapie Wyspy Solnej powstał budynek z 50 mieszkaniami. W drugiej części osiedla wybudowane zostały 104 lokale o metrażach od 29 do 59 mkw. i układach od 1 do 3 pokoi w 8-kondygnacyjnym budynku z dwupoziomową podziemną halą garażową. II etap osiągnął już stan surowy zamknięty, a odbiory mieszkań zaplanowano w maju br. Niebawem deweloper rozpocznie sprzedaż i budowę trzeciej fazy Wyspy Solnej.

Przyszli mieszkańcy nowego osiedla w Kołobrzegu będą mieli wiele udogodnień, w tym m.in. recepcję, strefę relaksu z jacuzzi i sauną, salę fitness, siłownię wewnętrzną, zadaszony basen oraz strefę lunchową. Między budynkami zaprojektowano strefy wypoczynku i plac zabaw dla dzieci.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.