Inwestycje w Kołobrzegu

Forum

 • Marcin Gość
  Witam chciałem się podzielić to co zobaczyłem tyle pieniędzy za apartament a ściany bez kontow łazienki żeby zrobić trzeba prostować ponownie bo jeśli fachowca się bierze to naprawdę trzeba wydać trochę pieniędzy nic nie jest tam dobrze zrobione a drleloper krzyczy jak za zborze nie polecam tych apartamentów pozdrawiam
 • ??? Gość
  Ja też ciekawy jakie są zastrzeżenia do P.Kornasa i spółki??
 • PATRYK Gość
  Karuzela ruszyła
  Zgodnie z zapowiedziami, ruszyła budowa galerii handlowej Karuzela. Zakończenie prac przewidziano w maju 2021 roku.

  Ruszyły prace związane z budową galerii handlowej Karuzela. I to nie tylko formalnie. Na teren budowy wjechał ciężki sprzęt.

  Galeria powstanie na działce o łącznej powierzchni 10 hektarów. Sam obiekt będzie miał ok. 30 000 m2, w skład którego wejdzie galeria handlowa o powierzchni 20 000 m2 oraz market budowlany Leroy Merlin o powierzchni 10 000m2.

  Pierwsze prace to roboty ziemne oraz budowa platformy pod budowę obiektu, polegająca na wyrównaniu różnicy poziomów. W późniejszym terminie ma powstać parking na 1000 miejsc postojowych, drogi wewnętrzne i chodniki. Aby udogodnić wjazd na teren galerii, planowane jest również wybudowanie ronda.

  Podczas ostatniej Sesji rady Gminy, Prezes Karuzeli Grzegorz Pękalski zapowiedział, że będzie to największy projekt firmy realizowany w Polsce.

  Ma tu się znaleźć 90 sklepów, m. in. marki spółki LPP, Hipermarket E. Leclerc oraz kilku salowe kino. Wystrój wnętrza ma być jasny i prześwietlony.

  Inwestycje zrealizuje trójmiejska firma Dekpol S.A. Wartość inwestycji to 160-170 mln złotych.
 • TOM Gość
  Sznowny inwestorze,pokaz w koncu co tam, sie aktualnie dzieje.Pisanie głupotze budowa zakonczy sie w 2021 roku, swiadczy o waszej wiarygodnosci
 • Kajka Gość
  haha też myślałam, że to będzie wyspa :P w sumie dobry pomysł, może zgłosisz go Kamil do miasta? BO może za bardzo skomplikowany, ale przez zglos24.pl powinno wszystko przejść bez problemów :)
 • pjoter Gość
  no wiesz, zawsze możesz swoje pomysły zgłaszać do miasta :) jest dużo opcji, np. budżet obywatelski czy chociażby przez stronę www zglos24.pl
 • Bogumila Gość
  Kiedy rozpocznie się inwestycja

zobacz więcej...