Inwestycje w Kołobrzegu

Forum

 • PATRYK Gość
  W listopadzie przyszłego roku otwarta ma być galeria Karuzela w Kołobrzegu. Powstaje przy ulicy Krzywoustego. Będzie to pierwszy taki obiekt w tym bałtyckim kurorcie. Wewnątrz, na 38 tys. m kw., klienci znajdą ponad 90 sklepów, wielosalowe kino i strefę z gastronomią. Kompleks składać się będzie z galerii handlowej i wolno stojącego obok sklepu Leroy Merlin. Wśród najemców będą m.in. OH Kino, Martes Sport, Deichmann, Świat Książki, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Home&You, CCC, Pepco, Smyk, Rossmann, Hipermarket E.Leclerc i Pizza Hut.

  Parking ma pomieścić 1000 samochodów. W okolicy przebudowany zostanie układ komunikacyjny obejmujący także rondo w ciągu drogi wojewódzkiej nr 163. Koszt inwestycji to ponad 200 mln zł.
 • Andrzej Gość
  Witam, zastanawiam się nad kupnem apartamentu na Młyńskiej 10. Słyszałem jednak, że są jakieś opóźnienia w przekazaniu lokali i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Czy ktoś z Was zna może temat ? Dzięki za info. A.
 • Pawel Gość
  Witam czy nadal jest w planie budowa galerii??
 • go Gość
  czy nowo budowany hotel nie jest zbyt blisko co na to prawo budowlane
 • Maria Gość
  Opinia
  Słowa uznania dla Pana Dawida,który swoim uśmiechem i niespodzanką rozbawił nasze towarzystwo.
  Byliśmy na kolacji w dniu 1o.o8.2o21 zamówione dania bardzo smaczne, pięknie podane.
  Obsługa : słowa uznania dla Pana Dawida,który swoim
  uśmiechem ,elegancją i niespodzianką rozbawił nasze towarzystwo. POLECAM
 • Na Grobli Gość
  Mieszkam w tym bloku i jest ok! Bardzo ciepły budynek!! Trochę brakuje okapów wodnych na tej pół okrągłej części!!! Jakieś niedopatrzenie albo firma budowała tylko proste budynki?? Chociaż tu na Feliksie też jest półokrągłe??? Nie wiem a i brama wjazdową mogłaby być szerszą! Pozdro a teraz zbieram do skarbonki na mieszkanko w miejski las...
 • Iwona Gość
  Dla żeglarza to trudne miejsce. Sanitariaty brudne i poniszczone. Obsługa niemiła. I nocą głośna muzyka - koszmar - nie idzie spać. To miejsce gdzie wysoki poziom i kultura wymieniły się z bylejakościa.
  Marina solna w Kołobrzegu to miejsce zapomniane przez szefostwo o ile takowe tu jest...
  Nie polecam.

zobacz więcej...