Inwestycje kołobrzeski

Forum

 • lokals Gość
  Moim zdaniem te sklepy to porażka.Jedynie Leroy Merlin ma jakiś sens ale lepsze byłoby Obi.
 • PATRYK Gość
  MMG Centers Kołobrzeg: Supermarket Eurospar, Rossmann, Empik, CCC, Komfort, Reserved, Zdrofit, czterosalowe kino Planet Cinema.
 • PATRYK Gość
  W styczniu br., wydane zostało pozwolenie na budowę centrum handlowego Karuzela, które zlokalizowane będzie w Budzistowie w gminie Kołobrzeg.  Karuzela Kołobrzeg powstanie na działce przy drodze łączącej budowany obecnie węzeł Kołobrzeg Wschód trasy S6 z niedawno zrealizowanym rondem Janiska na obwodnicy Kołobrzegu. Spółka Karuzela Kołobrzeg od stycznia br. dysponuje już pozwoleniem na budowę dla całego obiektu.

  Przyszłe centrum handlowe składało się będzie z galerii handlowej i wolnostojącego sklepu Leroy Merlin. Inwestycja o całkowitej powierzchni handlowej wynoszącej 30 000 mkw., zaoferuje około 90 sklepów w tym m.in. Hipermarket E.Leclerc, Leroy Merlin, Media Expert, Martes Sport, Deichmann, Świat Książki, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Home&You, CCC, Pepco, Smyk.

  Kołobrzeska Karuzela wybudowana zostanie na działce o powierzchni 10 ha, na której znajdzie się również parking samochodowy na około 1 000 stanowisk.

  Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Karuzela Holding i belgijska firma Mitiska REIM. Kolejnym etapem przygotowań do realizacji projektu będzie przetarg na generalnego wykonawcę, który rozpocznie się na przełomie lutego i marca. Budowa Karuzeli ma ruszyć w okolicy wakacji, a całość ma być gotowa w drugiej połowie 2020 roku.

  Za projekt architektoniczny odpowiada firma MTDI (dawniej Bose International).
 • Gość Gość
  A może więcej szczegółów..? Jakieś wcześniejsze nieudane inwestycje..?
 • Halak Gość
  Czekamy na zapowiadane kino !!!!
 • Al Gość
  Co za bezsensowne komentarze. Zwykły Warszawiak też nie nocuje w Bristolu, ani zwykły Paryżanin w Hiltonie. Czyli powinni budować same tanie budy. Samochody też tylko tanie i bylejakie, bo przecież zwykły obywatel nie jeździ np. jaguarem.
 • Sławek Gość
  Czy jest już rekrutacja do pracy

zobacz więcej...