Inwestycje kołobrzeski

Forum

 • Zawiedziony Gość
  Jeżeli wspólnikiem jest p. Kornas i stworzona przez niego spółka to ostrzegam ! Potencjalnych prywatnych kupców tych apartamentów
 • Halak Gość
  Czekamy na zapowiadane kino !!!!
 • Al Gość
  Co za bezsensowne komentarze. Zwykły Warszawiak też nie nocuje w Bristolu, ani zwykły Paryżanin w Hiltonie. Czyli powinni budować same tanie budy. Samochody też tylko tanie i bylejakie, bo przecież zwykły obywatel nie jeździ np. jaguarem.
 • Danielos30 Gość
  Jak wynika ze statystyk Głównego Urzędu Statystycznego, w samym lipcu i sierpniu 2019 roku, gmina miejska Kołobrzeg udzieliła 901,1 tys. noclegów. Tym samym, w stosunku do roku poprzedniego, zanotowaliśmy wzrost o ponad 20 tys. osób. Daje to ponad 10 procent skali całego rankingu za okres wakacyjny w 2019 roku. Na drugim miejscu znalazł się Gdańsk (795,8 tys.), a na trzecim Rewal (681,7 tys.).
  A sam Kołobrzeg na ten moment ma około 47 tys mieszkańców lecz wynika tylko z tego że władze od wielu lat uciekają od zmiany granic miasta gdyż powinno juz dawno powiększyć swe granice dzięki którym zyska nowe miejsca jak i kolejna liczbę mieszkańców w 2016 r. wynikało ze zmian iż w Kołobrzegu po zmianie granic było by już około 65/67 tyś i dodam że na terenie miasta przez cały rok przebywa między 10 a 15 tyś Turystów którzy zostawiają duży wpływ gotówki do miasta. Jeżeli ktoś tu się źle wypowiada lub fałszuje informacje to z pewnością ze złości na konkurencję w mieście ...
 • Sławek Gość
  Czy jest już rekrutacja do pracy
 • kołobrzeg Gość
  wielkie zapowiedzi i nic, jak zwykle
 • PATRYK Gość
  MMG Centers Kołobrzeg: Supermarket Spar, Rossmann, Empik, CCC, Komfort, Reserved, Zdrofit, czterosalowe kino Planet Cinema.

zobacz więcej...