Inwestycje zachodniopomorskie

Forum

 • Sasiad Gość
  A co z myciem auta? Nie mam tak zapylonego jak mazda czy opel przy bramie ale 3 dni temu byłem na myjnie i znow jest zapylony nie za duzo ale jednak jest. Przejechałem sie i ten syf nie zszedł z karoseri.
 • sabcio Gość
  Witam.

  Jak tam odbiory na IV etapie? Może ktoś coś napisać?
 • Anna Gość
  Odpowiadając na ostatni wpis, potwierdzam obecność niesympatycznych owadów wędrujących po klatce schodowej i niestety również w mieszkaniu. Problem z niechcianymi lokatorami pojawił się jesienią 2019 r. i trwa do dzisiaj. Zgłosiłam problem zarządcy, na klatce zrobiona została dwukrotnie dezynsekcja. Pomimo tego, owady dalej wędrują nieustraszone.
  Proszę rozejrzyjcie się uważnie ,bo nie mam pewności jakiej skali jest to zjawisko. Bezczynność może skutkować tym, że z czasem dotknie nas poważny problem.
 • Mieszkaniec Gość
  Warto w takim razie doprecyzować w wyznaczonym miejscu na co owa szafka się znajduje? Czy nie jest to przypadkiem miejsce postojowe na samochód i w takim celu powinno być używane? Abstrahując od godnego ze wszech miar potępienia zjawiska drobnych kradzieży czy nasilających się dewastacji na naszym osiedlu, to jednak w zupełności zgadzam się z przedmówcą, że część osób w sposób zupełnie nieuprawniony zadaptowała sobie halę garażową czy części wspólne budynku na przechowalnie różnej maści zbędnych mebli, opon, rowerów zabawek itp. Pomijając wątpliwy walor estetyczny takiego stanu rzeczy, często takie zachowanie może być niebezpieczne ze względu na zwiększanie ryzyka pożaru czy ograniczanie przepustowości dróg ewakuacyjnych (niektórym najwyraźniej nie straszne są znaki "droga ewakuacjna - nie zastawiać" i nie mają problemu stawiać przy nich np. mebli, co zreszta też może być penalizowane). Naturalnie nie wiem czy opisana sytuacja Pana dotyczy, ale to zdecydowanie nie jest tak, że wykupienie miejsca w hali garażowej czy kupno mieszkania pozwala na swobodne dysponowanie tymi powierzchniami.
 • Gość Gość
  Projekt w budowie.
 • Maciej Gość
  Mieszkam tam od samego początku
  Wszędzie blisko. Samochód jest gdzie postawić nawet jak goście przyjadą ( jak nie pod blokiem to miejsca w okolicy budynku jest od groma). Mieszkanie ciepłe. Dzielnica też wbrew opinią. Wszystko pod nosem, szkoła, autobus. Aaa i co ważne sasiad z budynku na przeciwko w okna mi nie patrzy.
 • AM Gość
  Jadę do Mieszka od 19-02 z Pruszkowa k/Warszawy. Też się zastanawiam czytając wpisy, czy nie zrezygnować.
  Czy ktoś tez jedzie w tym terminie?

zobacz więcej...