Inwestycje zachodniopomorskie

Forum

 • Adam Gość
  Na tej drodze nikt nie powinien parkować. Stoi tam przecież znak pionowy "zakaz wjazdu". Liczę na to że ten szlaban jest tylko po to, aby nikt, zarówno z SM Student jak i 4 Ogrodów tam nie parkował. A ponieważ duża cześć mieszkańców naszej ulicy to ludność napływowa z ościennych gmin i powiatów, terenów tzw. popeegerowskich, nie można liczyć na kulturę osobistą jak i respektowanie przepisów prawa o ruchu drogowym. Wystarczy tylko spojrzeć na to co dzieję się w śmietnikach. Jak ktoś wchodzi i nie chce mu się wrzucić worka do kontenera bo stoi 2 metry od drzwi. To że mieszkaliscie w PGRach i na co dzień mieliście gnój pod oknami, nie znaczy że macie robić chlew w otoczeniu osiedla.
 • Waldek Gość
  Jak znam życie to oczywiście nie powstanie Nie jesteśmy ciekawym miejscem dla poważnych inwestorów . ie.
 • mieszkaniec Gość
  zarządca przedkłada takie uchwały jakie mu pasują bo nikt nie chce podać innych. Jeżeli ktoś ma dane kosztów w innych wspólnotach to proszę podać rozliczenia w stosunku do 1 metra w rozbiciu na poszczególne media.
 • Kolonista Gość
  Na innej wspólnocie, w której jestem również czlonkiem w ostatnim czasie zmieniliśmy zarządcę. Wynegocjowana stawka jest o 15gr mniejsza od metra niż wczesniejsza. Jakosc usług nie ulegla pogorszeniu. Na chwilę obecna 5 miesiący jest lepiej zobaczymy jak będzie dalej, czy to nie tylko dobre wrażenie na start. Warto wysłać zapytania do zlozenia ofert przez wybranych przez mieszkańców zarządców.
 • Monika Gość
  Osiedle ma być ogrodzone, łącznie ze stawem. Faktycznie taki mały kawałek stawu, od strony tych ogródków działkowych, nie będzie w granicach osiedla (i ogrodzenia). Z tego co sprawdziliśmy w planach zagospodarowania przestrzennego, na tej działce, która znajduje się naprzeciwko budynków oraz na tym kawałku pomiędzy stawem a ogródkami działkowymi może powstać jedynie podobna zabudowa - max 3 kondygnacje naziemne. Jedynie od ul. Warcisława mogą być 4 kondygnacje.

  Wszystkich mieszkańców zapraszamy do dołączania do grupy na FB, która już niedługo nam się przyda, o nazwie:

  „Księcia Warcisława SGI - mieszkańcy”
 • szczecinik Gość
  Super tylko powiien być wyższy a mniej miesca by zajmował
 • travell Gość
  Wow, to będzie najwyższy i najbardziej prestiżowy budnek północno zachodniej Polski! Niech Szczecin się rozwija

zobacz więcej...