Inwestycje zachodniopomorskie

Forum

 • john Gość
  no to zaczynamy :) mysle,ze w kwietniu bedziemy juz mieszkac
 • Jack strong Gość
  A kuźwa gdzie?...... carry,wojas,gino rossi ,H&M,Decathlon......znowu sam szajs jak w obu hoosso....no i wielkie gów.o się zapowiada i dalej do Koszalina i Szczecina trza będzie zasówać .....
 • Pwo Gość
  Właściciele przyszłych apartamentów, pewnie pieją z zachwytu, inwestycja budowana przez 8 lat - zamrożona kasa, problemy z bankami, wieczne przesuwanie terminów - można się zdenerwować
 • Mateusz Gość
  Kupię bezpośredników mieszkanie 3-4 pokoje na tym osiedlu. tel 792608666.
  Pozdrawiam.
 • :) Gość
  hmmmm dziwne... ja miałem z 2-3 tygodnie temu...
 • PATRYK Gość
  W styczniu br., wydane zostało pozwolenie na budowę centrum handlowego Karuzela, które zlokalizowane będzie w Budzistowie w gminie Kołobrzeg.  Karuzela Kołobrzeg powstanie na działce przy drodze łączącej budowany obecnie węzeł Kołobrzeg Wschód trasy S6 z niedawno zrealizowanym rondem Janiska na obwodnicy Kołobrzegu. Spółka Karuzela Kołobrzeg od stycznia br. dysponuje już pozwoleniem na budowę dla całego obiektu.

  Przyszłe centrum handlowe składało się będzie z galerii handlowej i wolnostojącego sklepu Leroy Merlin. Inwestycja o całkowitej powierzchni handlowej wynoszącej 30 000 mkw., zaoferuje około 90 sklepów w tym m.in. Hipermarket E.Leclerc, Leroy Merlin, Media Expert, Martes Sport, Deichmann, Świat Książki, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Home&You, CCC, Pepco, Smyk.

  Kołobrzeska Karuzela wybudowana zostanie na działce o powierzchni 10 ha, na której znajdzie się również parking samochodowy na około 1 000 stanowisk.

  Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Karuzela Holding i belgijska firma Mitiska REIM. Kolejnym etapem przygotowań do realizacji projektu będzie przetarg na generalnego wykonawcę, który rozpocznie się na przełomie lutego i marca. Budowa Karuzeli ma ruszyć w okolicy wakacji, a całość ma być gotowa w drugiej połowie 2020 roku.

  Za projekt architektoniczny odpowiada firma MTDI (dawniej Bose International).
 • PATRYK Gość
  Karuzela Kołobrzeg
  Kołobrzeg

  GLA:30 000
  adres:ul. Bolesława Krzywoustego
  Kołobrzeg
  Zachodniopomorskie
  liczba poziomów:1
  liczba miejsc parkingowych:1000
  najemcy:Leroy Merlin, 8-ekranowe OH Kino, Media Expert, Martes Sport, RTV Euro AGD, Deichmann, Świat Książki, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Home&You, CCC, Pepco, Smyk, Hipermarket E.Leclerc
  liczba sklepów:90
  data otwarcia:2020 r.
  opis:
  Największy na pomorzu zachodnim ośrodek turystyczny i sanatoryjny, w którym oprócz mieszkańców ( ok. 50 tysięcy osób) przebywa stale 11 tysięcy turystów.

  INFORMACJE

  Otaczające ulice
  Krzywoustego
  Rodzaj struktury
  Budynek
  Rodzaj zabudowy
  niska
  Funkcja główna
  handlowo-usługowy
  Status
  zatwierdzony
  Rozpoczęcie budowy
  2019 lipiec
  Zakończenie budowy
  2020
  DANE TECHNICZNE

  Kondygnacje nadziemne
  1
  Powierzchnia handlowo-usługowa
  30000 m2
  Lokale handlowo-usługowe
  90
  Miejsca parkingowe
  1000

zobacz więcej...