Inwestycje zachodniopomorskie

Forum

 • Arkadiusz Gość
  Piszą nawet o styczniu. Takie inwestycje powinny być poddane większej kontroli przez włodarzy miasta i inne instytucje. Na placu budowy nawet łopata nie wbita, a rzekomy proces komercjalizacji trwa w nieskończoność. Poddaje wątpliwości faktyczne powstanie CH, gdyż poza średniej jakości sklepem Agata Meble podobny profil będzie miał Kołobrzeg, w którym jest Leroy Merlin w nowym CH. Po co dwa tak blisko? Nasz Koszalin jak zwykle w dupie.
 • Arkadiusz Gość
  Zacznijmy od tego, że otwarcie planowane na styczeń, a tam nawet łopata nie wbita.
 • Paweł Gość
  Jak to jest możliwe, że wszędzie się jakoś da, a w Szczecinie nie? Tutaj każda inwestycja musi najpierw nabrać mocy urzędowej i po zatwierdzeniu przeleżeć co najmniej 10 lat w szufladzie.
 • pik Gość
  Narazie budowa bywa uciążliwa. Prawdopodobnie duński wykonawca niezbyt liczy się z okolicznymi mieszkańcami, a niektórzy mieszkają nad budowa. Wykonawca stosownie do swoich planów często ignoruje weekendy i święta rozpoczynając prace nawet przed 7mą.
 • Demos Gość
  A gdzie obiecane MULTIKINO ?
  Wonn z tym dziadostwem...
 • gość Gość
  wiadomo kiedy orlik będzie gotowy?
 • PATRYK Gość
  W listopadzie przyszłego roku otwarta ma być galeria Karuzela w Kołobrzegu. Powstaje przy ulicy Krzywoustego. Będzie to pierwszy taki obiekt w tym bałtyckim kurorcie. Wewnątrz, na 38 tys. m kw., klienci znajdą ponad 90 sklepów, wielosalowe kino i strefę z gastronomią. Kompleks składać się będzie z galerii handlowej i wolno stojącego obok sklepu Leroy Merlin. Wśród najemców będą m.in. OH Kino, Martes Sport, Deichmann, Świat Książki, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Home&You, CCC, Pepco, Smyk, Rossmann, Hipermarket E.Leclerc i Pizza Hut.

  Parking ma pomieścić 1000 samochodów. W okolicy przebudowany zostanie układ komunikacyjny obejmujący także rondo w ciągu drogi wojewódzkiej nr 163. Koszt inwestycji to ponad 200 mln zł.

zobacz więcej...