Inwestycje w Koszalinie

Forum

 • Arkadiusz Gość
  Piszą nawet o styczniu. Takie inwestycje powinny być poddane większej kontroli przez włodarzy miasta i inne instytucje. Na placu budowy nawet łopata nie wbita, a rzekomy proces komercjalizacji trwa w nieskończoność. Poddaje wątpliwości faktyczne powstanie CH, gdyż poza średniej jakości sklepem Agata Meble podobny profil będzie miał Kołobrzeg, w którym jest Leroy Merlin w nowym CH. Po co dwa tak blisko? Nasz Koszalin jak zwykle w dupie.
 • Arkadiusz Gość
  Zacznijmy od tego, że otwarcie planowane na styczeń, a tam nawet łopata nie wbita.
 • Stópka Gość
  Mieszkania to porażki. Wszędzie woda żadnych odpływów woda wsiąka w ściany powstaje pleśń i wilgoć. Nikt nie raczy nic z tym zrobic.
 • 2021 Gość
  2021 dalej czekamy
 • Woj Gość
  Tylko, ze Szczecin jest w rogu... i nie jest centrum regionu. Logistycznie ma kiepskie polozenie. Poznan w Wielkopolsce jest nie kwestionowanym liderem regionu... Szczecin to skladak... polaczenie wielu miejscowosci aby sztucznie miec tyle co Bydgoszcz.... Szczecin bedzie sie wyludnial bo mlodzi maja wszedzie daleko. Berlin przyciaga a Szczecin jako satelita traci ma asymptote rozwoju i jest to granica silnie zdeterminowana rozwojem tak wielkiego osrodka. Przyklad Warszawy i Radomia...
  Koszalin ma znacznie wieksza dynamike rozwoju za duzo mniejsze pieniadze... Jest rowniez naturalnym liderem w regionie wspieranym przez pozostale miasta: Kolobrzeg, Bialogard, Szczecinek, Darlowo, Slawno, Gdyby polaczyc osedla wokol Koszalina (wioski gdzie zbudowano domy i czesc mieszkancow Koszalina zamiszkala to miasto mialo by ze150 tys ludzi czyli polowa rzeczwistego Szczecina bez Polic i Dąbia...
 • Gość Gość
  Porażka kupiłem mieszkanie rok temu i zaczęły sie problemy : na scianie szczytowej pojawiły się odbarwienia pomimo malowania podkladem i farbą emulsja , sciana zaczęła pękać odp budynek pracuje więc może pękać,w drzwiach wejsciowych od mieszkania zaczęła puchnać okleina po kontakcie wymienione na inne ale oczywiscie nie ten wzor co wcześniej, a w drzwiach prawych od łazienki włącznik został zamontowany też po prawej stronie gdzie elektryk śmiał się z tego kto zatwierdził te mieszkanie. A teraz uszczelka od drzwi balkonowych pękła ile można zgłaszać usterki w nowym mieszkaniu?
 • PATRYK Gość
  Carrefour chce przejąć sklep po Tesco Forum Koszalin.

  Carrefour będzie głównym najemcą Forum Koszalin.

zobacz więcej...