Inwestycje policki

 • Ronson rozpoczyna duży projekt pod Szczecinem
  2019-11-28 13:21:45 Ronson rozpoczyna duży projekt pod Szczecinem

  Wkrótce rozpocznie się budowa kolejnego dużego osiedla firmy Ronson Development na terenie województwa zachodniopomorskiego - Nowe Warzymice, które wcześniej znane było pod robocza nazwą Chopin. Łącznie powstanie niecałe 500 mieszkań w kameralnej zabudowie.

 • 2008-02-11 20:06:01 W Policach powstaną nowe budynki

  W Policach przy ulicy Bankowej powstanie 8 nowoczesnych budynków mieszkalnych, w miejsce starych azbestowo-metalowych hoteli "Chemik".

 • 2008-01-14 11:44:32 Mitsubishi zainwestuje w Policach

  Przedstawiciele firmy Mitsubishi i prezes Infraparku Polic, Arkadiusz Pawlak podpiszą dziś umowę w hotelu Radisson SAS w Szczecinie.

 • 2008-01-02 09:25:02 W Policach stanie nowa hala

  W Policach w ciągu 2 lat ma powstać nowa hala widowiskowo-sportowa przy Zespole Szkół nr 1. Pomieści około tysiąca widzów i będzie przystosowana do rozgrywek o charakterze międzynarodowym.

Forum

 • Gosia Gość
  Dzień dobry,
  Z przykrością muszę złożyć skargę na obsługę Hosso w Policach dbając o czystość. Dzisiaj ok. Godz. 8 Pani paląca papierosa przed głównym wejściem do galerii (mniemam iż Pani sprzątająca ponieważ obok stał wózek że środkami czystości) niemal nakrzczala na mnie ze przypinam dosłownie na 3 minuty pieska aby wejść do stokrotki. Uslyszalam nieuprzejmym tonem że psy non stop brudza szybę. Zapytałam więc gdzie jest miejsce dla pieskow bowiem do galerii z nim wejść nie mogę. Pani wskazała mi miejsce na środku parkingu. Zaznaczyłam że to miejsce nie jest bezpiecznie gdyż jeżdżą tam samochodu i rowery. Usłyszałam wtedy "to wyjść sobie na spacer a nie do sklepu". Czyzbym była jedyna osoba na świecie która wychodząc z psem korzysta z okazji i robi drobne zakupy? Byłam z psem chyba w 5 krajach Europy i nigdzie nie spotkałam się z takim zachowaniem.
  BTW. Czy Pracownicy Hosso maja również pretensje do klientów że wchodzą w brudnych mokrych butach i brudza podłogę? Może jakieś ochrania jak w szpitalu przy wejściu dać bądź kazać klientom buty na zmianę przynosić jak do szkoły podstawowej? Gdyby nie to że hosso mam minute od domu przestałabym tu robić zakupy. Na pewno je ogranicze.
 • Rozmach Gość
  To chyba około ponad 10 lat i nic się tam nie dzieje po kolejnych szumnych zapowiedziach. Zakupiono tak ogromny teren i na marne dalej brak odważnych decyzji. Kolejny zwykły blaszak nie przyciągnie tłumów a coś spektakularnego co da gwarantowany sukces.
 • Rozmach Gość
  Czego tam miało nie być i dalej od wielu lat nic. Miała być Ikea, Leroy Merlin Galeria Handlowo - rozrywkowa pod nazwą Unia i dalej cisza. Szczecin ma pecha do tego typu inwestycji i rządzących tym miastem. Sukces gwarantowany jeżeli tam powstanie Centrum tak zwane jak to się teraz określa trzeciej generacji. Kolejny blaszak nie przyciągnie tłumów jak to ma miejsce z Galerią Gryf.
 • Justyna Gość
  My kupujemy :) zobaczymy co to wyjdzie ...Starsze budynki już w glonach się zielenią..
 • Wujek Dobra Rada Gość
  Dziatki drogie, Wujek Dobra Rada was teraz oświeci...
  IKEA przystępuje do budowy Centrum Handlowego UNIA ( wraz ze sklepem meblowym ) koło Auchan w Ustowie.
  Będzie to największe CH w promieniu 300km. (nie licząc Berlina )
  Tak więc IKEA pozamiata w temacie Centrów Handlowych.
  Nie mówiąc już o rozbudowie GALAXY.
  Po czymś takim to wioska a Stzetzfzin będzie miała więcej CH niz Berlin ( Huraaa !! )
  W kontekście powyższego chłopaki z Mayland byliby samobójcami gdyby chcieli kontynuować projekt Alei Słońca (problem z komercjalizacją - skąd wezmą najemców ? )
  Tak więc nie podniecajcie się, Mayland sprzeda grunty pod osiedle mieszkaniowe, lub sam wybuduje piękne mieszkanka dla mieszkańców Szczecina ( a właściwie gminy Police )
  Teraz już wiecie i nie spekulujcie więcej...
 • Dudek Gość
  Lokalizacja jak na prestiżowe osiedle kontrowersyjna - w planach jest nowa droga powiatowa przechodząca bezpośrednio obok osiedla z bardzo dużym natężeniem ruchu, w pobliżu obwodnica Mierzyna i Skarbimierzyc - w pobliżu masa ogródków działkowych i smród palonych odpadów zielonych no i strzelnica wojskowa . nie polecamy tej lokalizacji
 • tembud kaput Gość
  tembud oglosil upadlosc w czwartek
  jak rozumiem to lokali normalnie zakupionych po cenie rynkowej nie mozna chyba wniesc skargi paulianskiej?

zobacz więcej...