Inwestycje policki

 • 2008-02-11 20:06:01 W Policach powstaną nowe budynki

  W Policach przy ulicy Bankowej powstanie 8 nowoczesnych budynków mieszkalnych, w miejsce starych azbestowo-metalowych hoteli "Chemik".

 • 2008-01-14 11:44:32 Mitsubishi zainwestuje w Policach

  Przedstawiciele firmy Mitsubishi i prezes Infraparku Polic, Arkadiusz Pawlak podpiszą dziś umowę w hotelu Radisson SAS w Szczecinie.

 • 2008-01-02 09:25:02 W Policach stanie nowa hala

  W Policach w ciągu 2 lat ma powstać nowa hala widowiskowo-sportowa przy Zespole Szkół nr 1. Pomieści około tysiąca widzów i będzie przystosowana do rozgrywek o charakterze międzynarodowym.

Forum

 • Rozmach Gość
  To chyba około ponad 10 lat i nic się tam nie dzieje po kolejnych szumnych zapowiedziach. Zakupiono tak ogromny teren i na marne dalej brak odważnych decyzji. Kolejny zwykły blaszak nie przyciągnie tłumów a coś spektakularnego co da gwarantowany sukces.
 • Rozmach Gość
  Czego tam miało nie być i dalej od wielu lat nic. Miała być Ikea, Leroy Merlin Galeria Handlowo - rozrywkowa pod nazwą Unia i dalej cisza. Szczecin ma pecha do tego typu inwestycji i rządzących tym miastem. Sukces gwarantowany jeżeli tam powstanie Centrum tak zwane jak to się teraz określa trzeciej generacji. Kolejny blaszak nie przyciągnie tłumów jak to ma miejsce z Galerią Gryf.
 • Justyna Gość
  My kupujemy :) zobaczymy co to wyjdzie ...Starsze budynki już w glonach się zielenią..
 • Wujek Dobra Rada Gość
  Dziatki drogie, Wujek Dobra Rada was teraz oświeci...
  IKEA przystępuje do budowy Centrum Handlowego UNIA ( wraz ze sklepem meblowym ) koło Auchan w Ustowie.
  Będzie to największe CH w promieniu 300km. (nie licząc Berlina )
  Tak więc IKEA pozamiata w temacie Centrów Handlowych.
  Nie mówiąc już o rozbudowie GALAXY.
  Po czymś takim to wioska a Stzetzfzin będzie miała więcej CH niz Berlin ( Huraaa !! )
  W kontekście powyższego chłopaki z Mayland byliby samobójcami gdyby chcieli kontynuować projekt Alei Słońca (problem z komercjalizacją - skąd wezmą najemców ? )
  Tak więc nie podniecajcie się, Mayland sprzeda grunty pod osiedle mieszkaniowe, lub sam wybuduje piękne mieszkanka dla mieszkańców Szczecina ( a właściwie gminy Police )
  Teraz już wiecie i nie spekulujcie więcej...
 • Dudek Gość
  Lokalizacja jak na prestiżowe osiedle kontrowersyjna - w planach jest nowa droga powiatowa przechodząca bezpośrednio obok osiedla z bardzo dużym natężeniem ruchu, w pobliżu obwodnica Mierzyna i Skarbimierzyc - w pobliżu masa ogródków działkowych i smród palonych odpadów zielonych no i strzelnica wojskowa . nie polecamy tej lokalizacji
 • tembud kaput Gość
  tembud oglosil upadlosc w czwartek
  jak rozumiem to lokali normalnie zakupionych po cenie rynkowej nie mozna chyba wniesc skargi paulianskiej?
 • zainteresowany Gość
  Ewelina - czy mogę prosić o więcej informacji na temat kierownika budowy?

zobacz więcej...