Ronson rozpoczyna duży projekt pod Szczecinem

2019.11.28

Wkrótce rozpocznie się budowa kolejnego dużego osiedla firmy Ronson Development na terenie województwa zachodniopomorskiego - Nowe Warzymice, które wcześniej znane było pod robocza nazwą Chopin. Łącznie powstanie niecałe 500 mieszkań w kameralnej zabudowie.

Nowe Warzymice firmy Ronson powstanie na działce u zbiegu ulicy Do Rajkowa i alei Śliwkowej w podszczecińskim Rajkowie i docelowo zaoferuje ponad 460 mieszkań w kameralnej zabudowie. Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż pierwszego etapu osiedla.

W pierwszej kolejności powstaną trzy, 4-kondygnacyjne budynki, w których znajdą się 54 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 29 do 89 mkw., w tym 8 mieszkań dwupoziomowych z antresolami. W ofercie znajdują się lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Kawalerkę o powierzchni 29 mkw można nabyć za 197 000 zł.

Mieszkania na parterze inwestycji Nowe Warzymice będą miały ogródki, a wszystkie lokale na pietrach balkony i tarasy. W pierwszym etapie osiedla powstanie również plac zabaw dla dzieci.

Ronson Development zaplanował również tereny zielone z elementami małej architektury, w tym pasaż spacerowy, który będzie się ciągnąć przez wszystkie etapy inwestycji.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.